Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Stylová v každé velikosti

Info ikona
Marina Rinaldi

Jen málokterá módní značka myslí ve svých kolekcích na ženy s plnými tvary. Najít tu, která má ještě navíc styl a eleganci je pak hotový zázrak. O to více budete překvapeni módní ikonou Marina Rinaldi

Promotion | 21. 03. 2024

Píše se rok 1980 a v rámci oděvního koncernu MaxMara Fashion Group vzniká značka Marina Rinaldi určená ženám s velikostí větší než 46. Od samého počátku si dali módní návrháři za cíl plnoštíhlé ženy oblékat, a ne je pouze zahalit. Berou do hry aktuální trendy, vkus, i touhu vypadat žensky za všech okolností. Samozřejmostí jsou kvalita zpracování, důraz na materiály a promyšlené detaily.

Marina Rinaldi představuje i po takřka 45 letech zlom v historii oblékání, protože jako první na světě nabídla kolekci oblečení a módních doplňků pro ženy s křivkami. Každá plnoštíhlá žena ví, jak obtížný pro ni je nákup pouze prostřednictvím e-shopů. I proto je  Marina Rinaldi k dostání ve více než 300 kamenných obchodech po celém světě. V Praze můžete zavítat na adresu Široká 10, kde vás čeká příjemná atmosféra, a kde se snaží zdůraznit přirozenou ženskou krásu. Vstřícný personál vám poradí s výběrem kompletních outfitů, včetně bot, kabelek a šátků. Vše v luxusním provedení a bez kompromisů.

Buďte hrdá na své tělo

Značka Marina Rinaldi miluje ženy, které jsou hrdé na své křivky, ať už jsou jakékoli. Vždy se snaží ocenit ženskou krásu všech velikostí. I proto je každý model jiný. Každému je ale věnována stejná péče a oddanost. To vše je v součtu důkazem, jak moc v Marina Rinaldi kladou důraz na perfekcionismus, řemeslnou zručnost, experimentování s materiály i barvami a design Made-in-Italy. Jedním z dalších cílů je přinést ženám módu, která na rozdíl od té „rychlé“, vydrží. Na tvorbě každého kousku se podílejí zkušené ruce a oči, které dohlížejí na každý krok. Díky důrazu na detail a kvalitu jsou pak všechny oděvy naprosto jedinečné.

Najděte pro sebe to pravé

Kolekce Marina Rinaldi se skládá z ikonických vzorů a nových stylů, vyjadřuje osobitou a luxusní osobnost značky. Kolekci Elegante s nádechem haute-couture charakterizují vysoce kvalitní látky, řemeslné zpracování a dokonalý smysl pro detail. Kolekce Voyage je propracovaná, ucelená a dbá zejména na udržitelnost. Sportovní kolekce je dokonalou kombinací inspirace aktivním oblečením, streetwear detailů a módních akcentů, takže je ideální pro volný čas i cvičení. Kolekce Relax zkoumá vztah mezi wellness, volným časem a chvílemi vyhrazenými pro sebe. Nechte se hýčkat každý den.

Info ikona
Modely Marina Rinaldi

Najděte lichotivé střihy

Plus size modely Marina Rinaldi jsou vytvořené tak, aby vaší postavě lichotily a vám dodaly sebebědomí. Zvýrazněte siluetu tím, že vyhrnete rukávy a ukážete ladná zápěstí. Pas zvýrazněte páskem, čímž snadno vytvoříte sexy siluetu.

Povolejte barvy

Kdy jindy než na jaře byste si měla troufnout na pestré barvy? Výrazné sako či šaty přitáhnou pozornost k vaší tváři a krásně vás rozzáří. Bojíte se barev, vzorů a výrazných textur? Kolekce značky Mariana Rinaldi vás přesvědčí, že všechny tyto prvky mohou vypadat skvěle i v plus size provedení. Seženete tu velikosti od čísla 44 a větší.

Info ikona
Modely Marina Rinaldi

Foto: Anna Kovačič
Styling: Radka Sirková
Make-up a vlasy: Jana Lhotová

Měření