Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Když nakupování opravdu pomáhá

V pátek 12. května proběhne další One Day - celosvětová iniciativa značky TOMS, do níž se každoročně zapojují tisíce lidí po celém světě.

Veronika Hong | 9. 05. 2017

Posláním této akce je pomoci a podpořit ty, kterým se v životě nedostalo tolik štěstí, nemají přístup k lékařskému ošetření, pitné vodě či vzdělání. 

Právě tyto filantropické aktivity jsou hnacím motorem TOMS, která již 11 let pomáhá lidem v nouzi prodejem svých produktů. 

Letošní One Day se snaží přiblížit všech 6 oblastí, kde TOMS pomáhá. Za každý prodaný produkt pomůže TOMS člověku, který pomoc potřebuje - One for One (Jeden za Jeden).

1) Boty za boty pro děti v nouzi

2) Sluneční a dioptrické brýle za vyšetření očí, oční operace a navrácení zraku

3) Kabelky za hygienické porodní balíčky a školení porodního personálu

4) Káva TOMS za pitnou vodu

5) Batohy za boj proti šikaně mladých lidí

6) Pásky k hodinkám Apple iWatch za zajištění solárního světla

První a třetí oblast můžete od roku 2014 podpořit i u nás zakoupením bot nebo tašek TOMS.

STAT

Od založení značky v roce 2006 se podařilo rozdat více než 70 milionů bot dětem po celém světě, které díky tomu mohou chodit do školy, a 70 tisíc porodních balíčků, díky kterým mohlo 70 tisíc maminek prožít bezpečný porod. 

HESH

Pokud se i vy řadíte do rodiny TOMS, svou podporu můžete 12. května vyjádřit jednoduše - sdílením fotky s hashtagem #StandWithTOMS na sociálních sítích nebo i výběrem barvy svého oblečení a symbolickou podporou jedné z darovacích aktivit TOMS.

Více informací na one-for-one.cz

Kolekce Platform Alpargatas