Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Třpytivé letní mámení se šperky APART

Info ikona
Šperky pro letní styl APART

Léto je v plném proudu a nás čekají vytoužené dny odpočinku. Na dveře klepe dovolená a my se už nemůžeme dočkat všech nových zážitků a dobrodružství. Přemýšlíte, jak si uchovat vzpomínky na tyto jedinečné chvíle? Úžasnou památkou se stanou šperky Apart s originálními letními motivy.

Promotion | 25. 07. 2022

Světoběžník každým coulem

Je tak vzrušující objevovat největší krásy naší Země. Jestliže také patříte mezi vášnivé cestovatele, pořiďte si unikátní talisman ve formě mapy světa, který vás bude ochraňovat a zároveň zdobit. Tak vzhůru do oblak! Šperky s letadlem zaručeně potěší každého dobrodruha. Nejen tento motiv, ale i mnoho dalších cestovatelských námětů, najdete na náramcích, náhrdelnících a náušnicích Apart.

Info ikona
Šperky pro dobrodruhy APART

Výjimečný suvenýr z dovolené

Milujete plachtění? Nechte se unášet na vlnách rozbouřeného moře a zkrášlete se šperky Apart s motivy kompasu nebo kotvy, které vám budou přinášet štěstí. Večery na moři jsou tak kouzelné. Co může být romantičtějšího než při západu slunce sledovat delfíny? Díky speciální edici šperků s delfíny si budete moci tento okamžik připomínat každý den.

Snad každý z nás si někdy od moře přivezl nasbírané mušličky. Nyní si můžete tento přírodní poklad pořídit také v nezvyklé formě zlatých a stříbrných šperků, které se stanou perfektním suvenýrem z letní dovolené! Na výběr jsou i další typické motivy jako například mořský koník, hvězdice, ryba, krab nebo třeba exotické ovoce.

Info ikona
Prázdninové motivy na špercích APART

Vzpomínka na léto

Ani se nenadějeme a léto bude za námi. Díky kolekcím Beads a Charms se však můžete z prázdninových zážitků radost celý rok! Na oblíbený náhrdelník či náramek si připněte korálky a přívěsky s cestovatelskými motivy, nebo si vyberte z již připravených souprav šperků, a vytvořte tak originální šperk plný emocí a nezapomenutelných okamžiků.

Info ikona
Vzpomínka na léto od APART
Šperky APART, ze kterých sálá kouzlo letních dní, si můžete prohlédnout v galerii.
Měření