Přejít k hlavnímu obsahu
Móda

Vyberte tričko pro pochod proti rakovině

Návrhářka Taťána Kovaříková navrhla tři různé modely růžových triček, ve kterých se ženy vydají 8. června 2013 na pochod Prahou. Které se vám líbí nejvíce? V jakém byste chtěla vyrazit vy?

Redakce Marianne | 20. 10. 2012

Zvolit můžete nejen jeho střih, ale také barvu, která se vám líbí nejvíce. Hlasovat v Růžových volbách Avonu můžete v průběhu celého října ZDE.

Tunika pro pochod proti rakovině prsu 2012, kterou také navrhovala Taťána Kovaříková, je stále ještě k mání. Pokud se vám líbila, můžete si ji pořídit v e-shopu na stránkách www.zdravaprsa.cz i u své Avon Lady či Avon Gentlemana. Podpoříte tak dobrou věc. Výtěžek z prodeje putuje na boj proti rakovině prsu.

„Avon Cosmetics, který letos celosvětově slaví dvacet let boje proti zákeřné rakovině prsu, věnoval v České republice na boj proti této nemoci 76 milionů korun! Rakovina prsu je totiž nejčastějším ženským nádorovým onemocněním. Každoročně je diagnostikováno více než 6000 nových případů onemocnění. Na následky rakoviny prsu každý rok umírá 2400 českých žen,“ vypočítávají zástupci Avonu.