Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Téma Marianne

12 tipů na vánoční dárky na poslední chvíli

Ještě jste nestihla nakoupit všechny vánoční dárky? Nepropadejte panice! Poradíme vám, kde sehnat originální dárky pro všechny, které milujete. Ještě to stihnete.

Redakce Marianne | 16. 12. 2013


Přítelkyni a sestře

Sestru potěšte třeba historickým bestsellerem Žítkovské bohyně od Kateřiny Tučkové o ženách s výjimečnými schopnostmi. Toto nevšední čtení na pomezí etnografie a magie, alternativní medicíny a historie, určitě nadchne všechny, kteří mají rádi podobná témata. Přítelkyni udělá jistě radost voňavá svíčka Yankee Candle s vánočním nádechem, třeba jablečná s borovicovým jehličím, skořicová nebo ta, co voní po vánočním cukroví. Anebo má raději sladké? Tak jí kupte degustační čokoládovou sadu Willie's.

sada1

Partnerovi a bratrovi

Vyznejte příteli lásku luxusním parfémem The One od Dolce & Gabbana. Na základu z cedrového dřeva se setkává svěžest citrusů s elegancí tabáku a charismatem kardamomu. Má váš partner rád vše pod kontrolou? Kupte mu stylové hodinky Rado Hyperchrome z inovativního lehkého hypoalergenního materiálu švýcarské kvality. Bratrovi pod stromeček můžete pořídit nadčasovou klasiku v podobě seriózního pera Parker.

sada2

Rodičům

Právě proto, že si rodiče přejí hlavně dobré zdraví svých dětí, oplaťte jim stejnou mincí a darujte jim potřebné doplňky stravy. GS Ginkgo je například vhodný při poruše paměti a nedokrvování mozku. Ještě žádné léky nepotřebují? Možná jim udělá radost digitální rámeček na fotografie, díky kterému vás budou mít rodiče neustále před očima. Rádi cestují? Kupte jim dárkový certifikát na víkendový pobyt třeba do Krkonoš nebo do Londýna.

sada3

Dětem

Jděte na to rafinovaně! Dětem ‚podstrčte‘ znalostní deskovou hru v zábavném provedení. Mezi nejpopulárnější patří hry o vesmíru, lidském těle nebo historii světa. Prodává je například Albi. Starším dětem pořiďte stylové bloky a sešity z designového papírnictví Papelote, oceněném Czech Grand Design Obchodem roku 2011, nebo současný literární hit od Jo Nesba - Doktor Proktor a velká loupež zlata.

sada4_copy_copy

A sobě!

Nikdy, nikdy, nikdy nezapomínejte obdarovat i samy sebe! A za co? Za to, že jste ženy budující kariéru, že se staráte o partnera/manžela (a děti) a o celý chod domácnosti, a přitom vypadáte báječně a zvládáte to s grácií (většinou). Hezké Vánoce!

Tipy, kde můžete výše uvedené dárky koupit:

http://www.yankeesvicky.cz/, http://www.albi.cz/prodejny/kde-nas-najdete/, http://www.papelote.cz/, http://medifin.akcniceny.cz/, http://www.mall.cz/www.cokolada.cz/, http://www.dusak.cz/cs/

Související články

Zábava
Princ William slaví 42. narozeniny: Podívejte se na jeho nejhezčí momenty s Kate a dětmi

Princ William slaví 42. narozeniny: Podívejte se na jeho nejhezčí momenty s Kate a dětmi

Tradice
KVÍZ: Víte, co jsou škráně a další moravské výrazy? Vyzkoušejte své znalosti

KVÍZ: Víte, co jsou škráně a další moravské výrazy? Vyzkoušejte své znalosti

Byt
Mladá rodina se s interiérem starého bytu popasovala na jedničku

Mladá rodina se s interiérem starého bytu popasovala na jedničku

Lidé a místa
Ubytujte se v jednom z nejkouzelnějších domků v Provence: Čeká na vás pravý francouzský sen

Ubytujte se v jednom z nejkouzelnějších domků v Provence: Čeká na vás pravý francouzský sen