Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Téma Marianne

Shen Yun – představení, které okouzlilo miliony, opět přijíždí do České republiky!

Komerční článek - V rámci svého světového turné zavítá již pošesté do České republiky newyorský soubor Shen Yun Performing Arts, aby obecenstvu v Praze a v Brně představil nejkrásnější příběhy z čínské kultury. Nechte se i vy okouzlit unikátním představením, v němž prostřednictvím klasického čínského tance a hudby ožívá 5000 let čínské civilizace.

Redakce Marianne | 11. 04. 2014

Propagace firmy. Marianne.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.


Shen Yun vystoupí 3. května v pražské Státní opeře a 6. a 7. května v Janáčkově divadle v Brně.

V představení Shen Yun zažijete světovou špičku klasického tance, jedinečný orchestr spojující Východ a Západ a okouzlující animovanou projekci na pozadí. Pomocí univerzálního jazyka hudby a tance splétá Shen Yun nádhernou mozaiku nebeských říší, pradávných legend i moderních příběhů o odvaze.

Daidance_copy

Opravdu mimořádný zážitek… něco úžasného.“

Vlastimil Harapes, baletní mistr

Soubor Shen Yun je nezisková společnost založená v roce 2006 v New Yorku s cílem oživit 5000 let čínské kultury se všemi jejími duchovními a morálními hodnotami. Představení každý rok navštíví více než 100 měst a zhlédne je přes 1 milion diváků.

Manchu_copy

Po tisíce let čínští umělci kultivovali ctnost, protože věřili, že k tomu, aby jejich umění bylo hodno nebes, musejí usilovat o vnitřní čistotu. Umělci Shen Yun dnes tuto vznešenou tradici následují. Výsledkem je neobyčejné představení, které se skutečně dokáže dotknout vaší duše.

Více informací o představení a letošním turné souboru naleznete na stránkách www.ShenYun.com.