Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Téma Marianne

Veletrh v bílém

Jestli chystáte svatbu a z příprav vám jde hlava kolem, nechte se inspirovat největším svatebním veletrhem nové sezóny. Svatební Expo 2014 se bude konat 21. a 22. listopadu v hotelu Hotel International Prague v Dejvicích.

Klára Mandausová | 6. 11. 2014

Přehledně a na jednom místě najdete vše, co je třeba na den D připravit. Módní přehlídky představí svatební šaty i pánské obleky. Můžete se také nechat učesat u špičkových kadeřníků z Asociace HCF, nebo nalíčit od profesionálních vizážistů.

Nově se letos účastní veletrhu i fotografové, hudebníci a dopravci, i ti totiž k svatbě patří a sáhnout vedle může znamenat docela velký průšvih. 

Na dalších místech vám poradí, jak vybrat květinovou výzdobu, zahradní stan, pergolu nebo hudbu. Nebudou chybět ani zlatníci a samozřejmě i koordinátoři, kteří vám mohou zařídit svatbu na klíč či jen poradit.

Pokud máte děti, klidně je vezměte s sebou. V dětském koutku se nudit nebudou. 

Dvoudenní vstupenka v hodnotě 100 Kč platí do veškerých prostor veletrhu, na přehlídky, a program. Dále obdržíte více než 100 stránkového tištěného průvodce, kde najdete detailní popisy všech vystavovatelů, partnerů a inspirativní články od odborníků. A těšte se na mimořádné slevy přímo od vystavovatelů. 

Více informací najdete na www.svatebniexpo.cz