Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Téma Marianne

Zimní dovolená podle celebrit: Kde lyžuje Kate Moss nebo Beckhamovi?

Jestli přemýšlíte, kam letos vyrazit na lyže, můžete se inspirovat u zahraničních celebrit, které k zimním radovánkám rády využívají právě evropské resorty. I když za letenky moc neutratíte, budete si za luxusní střediska muset připlatit. Tedy pokud budete chtít pobývat v hotelu, ve kterém si užívá i britská královská rodina.

Redakce Marianne | 27. 12. 2013


Francie

David a Victoria Beckhamovi jsou věrní resortu Chamonix ve francouzských Alpách. Spousta sněhu spolu s útulnou venkovskou atmosférou, francouzskou kuchyní a vínem jsou zárukou romantické dovolené, ideálně jen pro dva. Darujte svému partnerovi k Vánocům zájezd právě sem, a netrefíte vedle.

Victoria_Beckham_skiing-victoria-beckham.info

Victoria Beckham

Itálie

Italské Alpy jsou populární u všech evropských lyžařů, celebrity nevyjímaje. Dokonce i modelka britského původu Kate Moss si s manželem zamilovala středisko Cortina d’Ampezzo, zdobené typickými horskými chatami. Jste-li lyžařky nelyžařky, tenhle resort je přesně pro vás. Díky mnoha butikům s luxusním zbožím, kavárnám a barům, které ožívají po jedenácté hodině, tu máte celý den co dělat i bez lyží na nohou.

Kate_Moss_Skiing-glamourmagazine.co.uk

Kate Moss

Colorado

Snad nikde jinde na světě není v zimních měsících taková koncentrace známých tváří jako v americkém Aspenu. Od nás z České republiky to tam sice není, co by kamenem dohodil, ale pokud si to můžete dovolit, proč ne. Herečka Goldie Hawn zde vlastní dům, a tak tu často pobývá i její dcera Kate Hudson s rodinou. Před rozpadem jejich ostře sledovaných manželství byl Aspen centrem zimní zábavy i pro modelku Heidi Klum a zpěváka Seala nebo pro herce Katie Holmes a Toma Cruise.

Kate_Hudson_s_rodinou_Skiing

Kate Hudson s rodinou

Švýcarsko

Minulý rok švýcarské hory poctila návštěvou popová ikona Madonna. Městečko Gstaad je útulné a lépe zařízené proti vpádům paparazzi než ostatní resorty. Možná právě proto sem už od pradávna jezdí lyžovat i britská královská rodina. Tedy alespoň ti z ní, co umějí lyžovat. Mladý princ George si zkrátka musí ještě pár let počkat.

gallery_main-madonna-skiing-21

Madonna lépe tancuje, než lyžuje

Související články

Zábava
Horoskop od 24. června: Lvi čeká úspěšný týden, Berani se mají uvolnit

Horoskop od 24. června: Lvi čeká úspěšný týden, Berani se mají uvolnit

Dům
Prastarou řadovku zrekonstruoval v retro stylu

Prastarou řadovku zrekonstruoval v retro stylu

Rodina a děti
Jak udržet ve vztahu jiskru a posílit intimitu a romantiku? Stačí se řídit několika snadnými tipy

Jak udržet ve vztahu jiskru a posílit intimitu a romantiku? Stačí se řídit několika snadnými tipy

Zahrada
Domácí postřik proti mšicím: Zabojujte s nimi levně a bez silné chemie

Domácí postřik proti mšicím: Zabojujte s nimi levně a bez silné chemie