Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Cestování

Došková střecha jako třešnička dortu

Info ikona
Unique Homestays

Tento rustikální poklad najdeme na samotném pobřeží britského Cornwallu. Luxusní chatka zařízená v klasickém staroanglickém stylu nabízí dokonalý úkryt pro všechny kreativní duše.

Terezie Benoni | 19. 02. 2023

Tradiční exteriér, překvapivý interiér. Takový je domek nedaleko Coveracku v hrabství Cornwall. K divokému pobřeží je to, co by kamenem dohodil a z oken můžete pozorovat nekonečnou modrou hladinu. Až kýčovitě dokonalý domek jeho majitelé pronajímají a je ideální tak akorát pro dva.

Galerie: Plážový domek v Cornwallu
Mohlo by se vám líbit

Modrá venku i uvnitř

Výrazným prvkem domku se stala modř. Tak od oceánu prostupuje až do samotného interiéu, kde se opakuje na tradičním dřevěném obložení, na výmalbě i některých kouscích nábytku. Tento romantický domek je veskrze malý. V přízemí je kuchyň s útulným obyváčkem, kuchyní i pracovním koutem. O teplo se stará jak podlahové topení, tak veliký krb. Klasický nábytek ve staroanglickém rustikálním stylu, doplňují vintage kousky s prvky glamour. Sametové pohovky, těžké závěsy a zlaté dekorace dodávají starému domku punc luxusu. Máte najednou pocit, že sedíte v koktejlovém salonku. V podkroví je pak ložnice, šatna a koupelna. Jestli hledáte perfektní místo pro napsání knihy, složení básničky, nebo jen potřebujete utéct od všedních starostí, lepší místo jen tak nenajdete.

Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku