Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

SJ Parker si fotí boty na Instagram a cítí se u toho stejně trapně jako my

Známe to všichni – vyfotit perfektní fotku na Instagram dá občas pořádnou práci. Zvlášť když vidíme, jak propracované jsou fotky některých blogerek a tajně po takových toužíme také. Sarah Jessica Parker nebo Blake Lively naštěstí potvrdily, že i tak známé herečky, jako jsou ony dvě, se mohou při focení fotek na Instagram cítit tak trochu trapně.

Eliška Vrbová | 26. 10. 2016

Jestli zakazujete svým přátelům začít jíst nedělní brunch před tím, než ho vyfotíte, nebo klidně hodinu aranžujete doplňky a kosmetiku jen pro ten správný úhel a světlo na fotce, pak vítejte ve světě každodenních radostí a strastí s Instagramem. Je tu ale jeden problém, který snad ještě převyšuje všechny zmíněné. Co když si chcete něco naaranžovat a vyfotit na veřejnosti, ale nejsou vám příjemné pohledy kolemjdoucích a cítíte se zkrátka divně? Nebojte, nejste v tom sama. I tak stylové celebrity jako Sarah Jessica Parker nebo Blake Lively bojují s podobnými nástrahami při focení „té pravé“.

Americkým fotografům se podařilo Sarah zachytit v jedno sobotní odpoledne na schodech před jejím domem, jak se pokouší ze všech možných úhlů a v různých kombinacích vyfotit perfektní snímek jejích nových blyštivě stříbrných Mary Jane bot. A ukázalo se, že její metoda, jak té skvělé fotky dosáhnout, je úplně stejná, jako ta naše.

Začala tak, že měla její iPhone nejdřív nízko, zřejmě aby nebyla tak moc nápadná. Všichni ale dobře víme, že pro dobrou fotku na Instagram musíme fotit opravdu z výšky. K botám pak přidala jako rekvizitu ještě jednoduchý černý klobouk.

sjp

Rozhlíží se, možná si i připadá trochu trapně. Ale co, takhle se při focení chováme zřejmě všichni. Nakonec telefon opravdu zvedla do výšky a fotí už z klasického instagramového úhlu.

sjp

A jak vypadá výsledná fotka? Podívejte se sami. Sarah k ní přidala popisek „Well, my bags are packed and I’m ready to go“ x, sj (mám sbaleno a můžu vyrazit). Fotka má nyní téměř 42 tisíc „lajků“, takže to vynaložené úsilí se určitě vyplatilo.

sjp

ČTĚTE TAKÉ: SJ Parker lituje toho, jaké šaty si oblékla na svatbu, dnes by vybírala jinak

Další celebritou, která si ráda fotí své boty, je Blake Lively, známá především jako představitelka Sereny van der Woodsen v seriálu Gossip Girl. Ta se přiznala, že je schopná za den vystřídat deset různých outfitů s deseti různými páry bot a všechny si je vyfotit na Instagram. 

bl

ČTĚTE TAKÉ: Jak Instagram zničil všechny trendy