Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Třetí série Emily v Paříži se blíží! Na co se můžete těšit?

Téměř na den přesně vychází po roce nová série Emily v Paříži. Že by nová vánoční tradice? Podívejte se, o čem bude tentokrát i na další zákulisní informace, které jsme pro vás zjistili.

Tereza Čaladi | 10. 12. 2022

Připravte si láhve Champére, protože Emily Cooper, kterou ztvárnila Lily Collins, se znovu objeví na obrazovkách Netflixu. A to už 21. prosince! Ani tentokrát nebude příběh postrádat napjaté drama doplněno o francouzský humor. Což je podle nás přesně to, co je vedle vánočních oddechovek potřeba.

Je až neuvěřitelné, že to jsou pomalu tři roky, kdy vyšla první série tohoto seriálu. V té jsme se seznámili s marketingovou manažerkou Emily, která z amerického uspěchaného životního stylu přesedlala do samého srdce Francie, kde je nejenom přístup k práci, ale k celému bytí, docela jiný. Začala si na něj tedy zvykat. Přilnula k němu však rychleji a více, než čekala. V práci si věci postupně začaly sedat, našla si kamarádky – Mindy a Camille a samozřejmě, když jsme v Paříži, městě lásky, tak tu nesmí chybět románek. Zdálo se, že jej naváže se svým sousedem Gabrielem, ovšem po první puse zjistila, že je přítelem její nové kamarádky Camille. I když se stali pouze přáteli, jistá jiskra mezi nimi stále přetrvávala. Série končí tím, že se Gabriel s Camille rozejde a rozhodne se odjet z Francie a založit si svou vlastní restauraci. Jakmile to Emily zjistí, jde se s ním rozloučit, po čemž následuje společné prožití vášnivé noci. Nakonec z Paříže ale neodjede.

Druhá série navazuje tam, kde první skončila. Emily se snaží vymyslet, jak naložit s tím, co se stalo mezi jí a Gabrielem. Nakonec se rozhodne, že se to pokusí přejít, Camille nic neříct a nechat ty dva, aby tomu dali mezi sebou ještě šanci. Camille vše ale i přesto zjistí. O něco později spolu s Emily uzavřou pakt, že Gabriela nechají obě být. V tu chvíli vstoupí do života Emily další muž – britský bankéř Alfie. kterého potká na hodinách francouzštiny. Ačkoliv to tak z počátku nevypadalo, začnou si rozumět a stane se z nich pár. Když jde ale všechno hladce, zanedlouho se to někde pokazí, tak už to bývá. U Emily to je ale na více místech. Alfie jí totiž řekne, že se musí vrátit zpět do Anglie, ale slíbí si, že tomu mezi sebou dají šanci a zkusí vztah udržet na dálku a pomocí vlaků. Zhruba v té době ale také Emily zjistí, že její francouzská šéfka dává výpověď a spolu s ní i celý její tamější tým. Sylvie se totiž rozhodla založit si vlastní marketingovou firmu a nabídne Emily, aby pracovala pro ni. Stojí před ní tak velké rozhodnutí: zůstat v Paříži v této nové mladé společnosti, či nadále pracovat pro americký korporát a časem se vrátit do Chicaga a konečně se dočkat svého dlouho vytouženého povýšení? V tom všem zmatku se jí ale ujasní jedna věc, její city ke Gabrielovi, když jí v rozhovoru s kamarádkou Mindy proklouzne, že se do něj zamilovala. Ví, že by to neměla udělat, ale nemůže si pomoci. A tak se vydá za Gabrielem a přizná mu, co k němu cítí. Ten se ale už vrátil ke Camille a bydlí spolu. Vše končí tím, že Emily si volá se Sylvií a řekne jí, že „už se rozhodla“.

Co tedy bude následovat?

Vše co víme o nové sérii Emily v Paříži

Jak už to bývá, zrovna když bylo vše nejvíce napínavé a zajímavé, tak druhá série skončila a nechala nás s mnoha nezodpovězenými otázkami. Přidá se Emily k Sylvii a jejímu týmu a zůstane tak v Paříži delší dobu, než měla v plánu? Vydrží její vztah s Alfiem? A co Gabriel? Bude se dále bavit i s Camille?

Naštěstí na nějaké z nich již máme odpověď a na zbytek se můžeme již brzy těšit! Co tedy víme?

  • Na módní přehlídce Ralph Lauren v Kalifornii v říjnu 2022 řekla Lily Collins Entertainment Tonight, co mohou fanoušci očekávat od třetí série. „Více milostných trojúhelníků, více dramatu, více smíchu, více módy, více míst, více Francie!“

  • Třetí série bude mít celkem 10 epizod. První se jmenuje „Mám dva milence“.

  • Emily bude ve „dvojité službě“. Bude totiž pracovat pro novou agenturu Sylvie, ale i pro svou americkou šéfku Madeline.

  • Tento problém ovšem nesouvisí pouze s prací. Alfie zůstává ve hře. Již v traileru jsou ukázané romantické chvíle, které spolu tráví – například v horkovzdušném balóně. Z kola ven ovšem stále není ani Gabriel. V upoutávce je vidět, jak Emily říká, že mu změnila život.

 

  • Collins v této sérii působila i jako producentka.

  • Dozvíme se více o rodině Sylvie.

  • Emily bude mít ofinu.

  • Ani zde nebudou chybět originální extravagantní outfity.

  • Natáčení trvalo od června 2022 do září. Po jeho skončení Lilly Collins, představitelka Emily, si na Instagram napsala: „Nemůžu se dočkat, až se podělím o to, co jsme vytvořili. Jsem na nás opravdu hrdá. Je vous aime tous! (Miluji vás všechny!)

  • Oficiálně byla schválena a potvrzena i čtvrtá série.

Na zbytek se můžete těšit už tři dny před Vánoci!

Mohlo by se vám líbit

Nový český snímek a návrat Lásky nebeské aneb Vánoční filmy roku 2022

Je tu první advent a to si žádá navození vánoční atmosféry. K té kromě cukroví a svařáku zaručeně patří i pohoda u televize. A letos si na ní můžete pustit hned několik skvělých vánočních novinek.
marianne.cz
Zdroj článku

Související články

Zábava
Kvíz: Poznáte znamení zvěrokruhu podle povahových rysů? Otestujte své astro znalosti

Kvíz: Poznáte znamení zvěrokruhu podle povahových rysů? Otestujte své astro znalosti

Zábava
Kvíz: Konec školního roku se blíží. Přiřaďte data k důležitým českým událostem a otestujte své znalosti dějepisu

Kvíz: Konec školního roku se blíží. Přiřaďte data k důležitým českým událostem a otestujte své znalosti dějepisu

Zábava
Kvíz: Poznejte oblíbená evropská města podle obrázku a získejte plný počet bodů

Kvíz: Poznejte oblíbená evropská města podle obrázku a získejte plný počet bodů

Zábava
Horoskop od 10. června: Vodnáři mají hledat rovnováhu, Blíženci se postavit frustraci

Horoskop od 10. června: Vodnáři mají hledat rovnováhu, Blíženci se postavit frustraci