Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Týdenní horoskop od 4. do 10. září: Několik znamení čeká příjemné zvýšení příjmů

Připravte se na náročný týden, který je však plný skvělých příležitostí. Týdenní horoskop od 4. do 10. září vám přinese náhled na to, co můžete očekávat ve svém osobním životě, v práci a financích. Zjistěte, jaké mají pro vás hvězdy nachystané plány a jak se můžete připravit na výzvy a úspěchy, které se nezadržitelně blíží k vám.

Barbora Wittová | 1. 09. 2023
Mohlo by se vám líbit

Velký horoskop na září 2023 pro všechna znamení: Býci zlepší práci, Panny dořeší staré záležitosti a Ryby čekají životní zkoušky

Horké dny jsou s konečnou platností pryč a do našich životů pomalu, ale jistě přichází babí léto. Září přinese energie nového začátku, které posílí postavení slunce ve znamení pořádkumilovné a spolehlivé Panny. Co můžete v prvním podzimním měsíci očekávat? Jak se vám bude dařit v oblasti vztahů, práce nebo zdraví? Nahlédněte do našeho měsíčního horoskopu.
marianne.cz

Týdenní horoskop pro Berany

Pokud si budete udržovat pozitivní přístup, mohl by vám tento týden přinést více příležitostí ve vztazích i kariéře. Beranův milostný život bude snažší, a to i pro nezadané, kteří by mohli potkat podobně smýšlející lidi. Pracovně to však pro Berany nebude příliš snadné. Po období intenzivní práce budete v novém týdnu vyčerpaní fyzicky i psychicky, takže budete muset pořádně odpočívat. Tvrdá práce a realistické plány budou nezbytné pro zajištění stabilního příjmu.

Týdenní horoskop pro Býky

Udržování pozitivního a zdravého postoje vám pomůže, abyste dosáhli hladkého průběhu věcí. Přizpůsobte se realitě a neočekávejte, že ostatní změní váš život za vás. Milostný život Býka v příštím týdnu vypadá celkem pozitivně. Pro svobodné Býky není nejvhodnější doba pro vyjádření lásky, ale pokud se naskytne příležitost k rande, můžete ji využít. Co se týče pracovního postupu, Býci mají v příštím týdnu stabilní zaměstnání a dokážou efektivně zvládat různé úkoly. Finanční se v tomto týdnu zlepší. Můžete očekávat dodatečné přivýdělky nebo bonusy.

Týdenní horoskop pro Blížence

V pondělí a úterý můžete očekávat nárůst příjmů. Objeví se nové zdroje, které vám pomohou zlepšit vaši finanční situaci. V úterý budete moci dokončit některé nesplněné úkoly a najít řešení některých problémů. Ve středu a ve čtvrtek musíte být obezřetní, zejména pokud přemýšlíte o investicích. Neutrácejte za zbytečnosti. Nemějte však strach, protože v pátek se situace začne zlepšovat. Podnikatelé by měli zaznamenat růst svých podniků.

Týdenní horoskop pro Raky

Pro Raky bude nadcházející týden obecně pozitivní. Můžete si tento týden dovolit odpočinek a naplno zažívat všechny radosti, které vám život přináší. Váš vztah s partnerem se prohlubuje. Budete si navzájem věnovat více pozornosti a vzájemně si více porozumíte. Pro Raky, kteří podnikají, přichází příležitost rozšířit své obchodní kontakty, což může v budoucnu prospět vašemu kariérnímu růstu. Pokud jde o finanční situaci, Raci na tom budou příští týden velice dobře. Nicméně by stejně neměli zbytečně plýtvat penězi.

Týdenní horoskop pro Lvy

Hvězdy vás povzbudí k plánování něčeho velkého. V úterý se pak očekává zlepšení vaší finanční situace. Bohužel od středy vás v práci budou čekat některé nepříjemnosti a ve čtvrtek se budete cítit ve stresu. Naštěstí od pátku by měly vaše příjmy opět začít růst. Můžete si užít čas s vašimi dětmi a dokonce uvažovat o krátkém výletu na nějaké oblíbené místo.

Týdenní horoskop pro Panny

V pondělí a úterý se zdá, že se v práci budou vyskytovat problémy a vaši kolegové možná neprojeví přílišnou podporu. Ve středu se však situace obrátí ve váš prospěch. Dosáhnete úspěchu v práci a finančně se vám bude dařit lépe. I když v pátek a sobotu budete možná pracovat více, váš příjem bude nadále růst.

Mohlo by se vám líbit

Zeptali jsme se lidí, jakou mají zkušenost s kartářkami. Jejich odpovědi vás šokují

Tmavá místnost bez slunečních paprsků, stůl plný tajuplných karet a černá kočka, která jemně přede u nohou. Tak si většina neobeznámených lidí představí obydlí kartářky, ve kterém dochází k výkladu karet a životním predikcím. Jenže, kartářky už dávno nejsou šarlatánky s pentagramem na krku. V současné době jde o podnikatelky, které šikovně pracují s lidskou psychikou a svůj um umí okořenit špetkou tajemna a mystiky.
marianne.cz

Týdenní horoskop pro Váhy

Můžete se těšit na významné přínosy v oblasti vašich příjmů. Avšak s tím přijde i pocit stresu a zklamání z některých neznámých obtíží. Na pracovišti budete velmi motivováni. Ve středu a ve čtvrtek by mohlo dojít k několika střetům, ale v pátek a sobotu k vám bude štěstí opět nakloněno a uvidíte růst vašich příjmů. Měli byste pečlivě zvažovat, kam investovat.

Týdenní horoskop pro Štíry

Horoskop naznačuje zvýšení vašeho příjmu a konec vašich finančních problémů. V průběhu pondělí nebo úterý byste mohli uzavřít novou pracovní příležitost, ale středa a čtvrtek budou pravděpodobně nejlepšími dny. Vaše děti vám přinesou štěstí a pozitivní energii. Tento týden bude také příznivý pro podnikatele. Měli byste se však připravit na víkend, kdy vás čekají možné nepředvídané výzvy.

Týdenní horoskop pro Střelce

Střelci budou každý den šťastnější, pokud si zajistí ten správný odpočinek. Jsou přirozeně hraví a měli by se vyvarovat odkládání věcí na později, neboť to může způsobit ztrátu skvělých příležitostí. Pro svobodné Střelce se může objevit šance na setkání s někým, k němuž budou cítit zvláštní spojení. Možná budete potřebovat čas na zvážení takového vztahu. Zamilovaní Střelci budou tento týden své vztahy prožívat intenzivněji, s občasnými konflikty, ale i s lepším porozuměním. Pokud jde o finance, situace není příliš dobrá, avšak půjčení peněz od přátel by mohlo být dočasným řešením tohoto problému.

Týdenní horoskop pro Kozorohy

Kozorohové by neměli být příliš nespokojeni nebo neuspěchat své žádosti. Pokud jste svobodní, příští týden bude ideální pro účast na společenských událostech a hledání někoho, kdo ocení vaše osobní kouzlo. Pokud jste zamilovaní, můžete se pokusit něčím zpestřit trávení času spolu, což by vám mohlo pomoci vyhnout se konfliktům a zlepšit vztah. Kozorohové, kteří jsou zaměstnáni, by měli udržovat stávající pracovní situaci. Není třeba spěchat s velkými změnami. Co se týče financí, budete mít příští týden dobrý přehled o svých financích, ale bude třeba věnovat více času na podrobný finanční plán.

Týdenní horoskop pro Vodnáře

Vodnáři pocítí podporu svých přátel a nakonec se dostanou z obtížné situace. Pro svobodné Vodnáře to může být týden plný překvapení. Může se objevit tajemný obdivovatel a vaši přátelé vás mohou mile překvapit. V práci budou Vodnáři příští týden výborně a efektivně plánovat. Dokážete si dobře rozvrhnout svůj čas mezi prací a odpočinkem. Co se týče financí, finanční situace Vodnářů v nadcházejícím týdnu vypadá docela dobře. Udržujte kontrolu nad tím, kam vaše peníze jdou.

Týdenní horoskop pro Ryby

Rybám se může zdát příští týden život chaotický a složitý. Udělejte si čas na hlubší přemýšlení nad otázkami a najděte na ně odpovědi. Pokud jste momentálně sami, mějte na paměti, že je důležité své pocity držet pod kontrolou. Vyjadřování emocí v nevhodný moment může zranit ty, kteří ocení jemnost a ohleduplnost. Pokud jste ve vztahu, zdá se, že máte společný cíl a váš vztah je plný vážnosti bez zábavy. Pokud jde o práci, měli byste být aktivní při hledání nových úkolů. Vaše finanční situace je stabilní a zdá se, že máte více štěstí. Můžete zvážit brigádu jako způsob, jak zvýšit své příjmy a pokrýt neočekávané výdaje.

Zdroj článku

Související články

Zábava
Cestujte nalehko a neplaťte za zavazadlo navíc. Poradíme vám, jak se efektivně sbalit do batůžku

Cestujte nalehko a neplaťte za zavazadlo navíc. Poradíme vám, jak se efektivně sbalit do batůžku

Zábava
Zážitek na celý život. Soutěžte o setkání s fotbalovými superstar

Zážitek na celý život. Soutěžte o setkání s fotbalovými superstar

Zábava
Sezóna hiků je tady: Zjistěte, jakou výbavu si s sebou vzít a jak se efektivně sbalit

Sezóna hiků je tady: Zjistěte, jakou výbavu si s sebou vzít a jak se efektivně sbalit

Zábava
Pět aplikací, které vám usnadní život. Už je máte v mobilu?

Pět aplikací, které vám usnadní život. Už je máte v mobilu?