Přejít k hlavnímu obsahu
Životní styl

Jak zvládnout rozvod a nezbláznit se? Tyto dámy znají recept

Info ikona
Rozchod

Nikdo ho nechce zažít, ale v některých případech je nevyhnutelný…

Žijeme v době, kdy rozchody a rozvody nejsou ničím neobvyklým. Opuštění dlouholetého partnera ale není nic příjemného a mnohdy je doprovázeno smutkem či depresí. A jak se na rozvod dívat z té druhé, pozitivnější, stránky? Tak právě na to přišly dvě kamarádky - Julie Frugé a Sarah Kralowski z Ameriky. Obě zažily nevěru partnera a následný rozchod. Obě přemýšlely nad tím, jak se z rozvodu nezbláznit. A především obě dumaly nad tím, co udělat se svými svatebními šaty.

Svatba
Zdroj: @itsonlyadress

Mít ve svém šatníku svatební šaty od Vera Wang a jen tak je vyhodit do koše? S touhle myšlenkou se Julie Frugé nemohla smířit. Naštěstí si obě kamarádky vzpomněly na legendární scénu ze seriálu Přátelé, ve které Rachel, Monica a Phoebe na jednu noc oblékly svatební šaty. Slovo dalo slovo a kamarádky společně založily instagramový profil @itsonlyadress plný fotek ve svatebních šatech, které jsou však využity při každodenních situacích.

Svatba
Zdroj: @itsonlyadress

Ženy se ve svých svatebních šatech nebojí zapózovat v baru, na dětském hřišti nebo v manželské posteli. „Příliš mnoho lidí se strachuje z rozvodu, obávají se stigmatu hanby nebo pocitu neúspěchu, který s rozvodem přichází. To nejlepší, co by se nám oběma mohlo před lety při rozvodu stát, je objevit tento profil,“ řekla Sarah v rozhovoru pro Pretty52.com. Zároveň dodala, že focení ve svatebních šatech oběma kamarádkám pomohlo psychicky, neboť si k šatům vytvořily nové vzpomínky a emoce.

Co si o jejich nápadu myslíte? Myslíte, že se jedná o účinnou terapii?

ČTĚTE TAKÉ: 5 věcí, které je dobré vědět, než se rozhodnete opustit partnera