Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Nejlepší zimní radovánky letos zažijete v Rakousku!

Info ikona
Altenmark

Ty nejkrásnější výhledy a nejzábavnější sjezdovky na vás čekají v Rakousku. Do kterých alpských údolí se vypravit a které vrcholy v zimě zdolat?

Promotion | 11. 11. 2021

NASSFELD: Nejlepší zima pod sluncem

110 sjezdovek, 30 moderních lanovek, ale hlavně až o 100 hodin slunečního svitu více než v severních Alpách. Obloučky na širokých sjezdovkách, každodenní sluneční paprsky, kolem rozlehlé horské kulisy a spousta zábavy, kterou přináší Sun Ski World Nassfeld. Rozprostírá se přes čtyři vysokohorská údolí a garantuje, že na svahu budete v podstatě sami. Sportovním lyžařům Nassfeld rozbuší srdce.

110 kilometrů XXL sjezdovek od modrých po černé z něj dělá jedno z nejpestřejších středisek na této straně Alp. Pořádně zrychlit můžete na uzavřených SkiMovie závodních a paralelních trasách a opravdovou výzvou pro fyzičku je nejdelší osvětlená sjezdovka v Alpách.

Info ikona
Martinluggerdji

Zábava na svahu

Vyrazit sem mohou i nejmenší lyžaři do čtyř zabezpečených dětských areálů. Ti, kdo si na prknech už více věří, si užijí zábavnou sjezdovku Snake. Kombinace sjezdovky, funparku a crossu se vine lesem přes vlny, skokánky a strmé zatáčky.

Info ikona
MartinLugger Nassfeld

SCHLADMING-DACHSTEIN VE SKI AMADÉ: Zima šampionů

Jeden z nejoblíbenějších rakouských regionů Schladming-Dachstein nabízí nejen sjezdovky světových šampionů a špičkově upravené běžecké stopy, ale také výběr ubytování, který je tu stejně rozmanitý jako sama příroda.

Královskou disciplínou regionu Schladming-Dachstein je a vždy bude alpské lyžování. Na 10 lyžařských horách a celkem více než 230 kilometrech perfektně upravených sjezdovek si každý najde svou ideální sjezdovku.

Info ikona
Schladming-Dachstein

Family Ski Amadé

Společný čas s rodinou nejlépe strávíte v regionu Schladming-Dachstein v oblasti Ski amadé, který nabízí pestrou zábavu na sjezdovkách pro malé i velké: 5 funslopes & funcross trailů, zážitkové sjezdovky a 94 kilometrů rodinných, modrých sjezdovek! Rodinný bonus, skipasy pro mladé rodiny, Velikonoční rodinná akce nebo Junior Weekend Discount potěší rodinný rozpočet. Mimochodem: lyžařské vybavení a oblečení pro své děti si můžete snadno vypůjčit také online prostřednictvím partnera Ski amadé „Intersport RENT“. Všechny informace najdete zde.

Info ikona
SKI AMADÉ