Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Archiv

Oslňte okolí krásnými vlasy. Otestujte s námi nové produkty Beology!

Každá žena touží po krásných a zdravých loknách. Ale každá z nás je unikátní a má jiné potřeby a návyky. Proto firma Schwarzkopf vyvinula vlasovou péči Beology, kterou 20 z vás může díky Marianne otestovat.

Promotion | 27. 02. 2018

A výsledek je opravdu impozantní. Produkty Beology jsou inspirovány přírodou, využívají sílu z hlubin moře a mořských řas. Dají se navzájem kombinovat, což znamená, že zajistíte svým vlasům dokonalou péči na míru v pohodlí vašeho domova.

hdhfdhdh

Obsahuje dvě hlavní ingredience – výtažky z hlubin moře a anti-ox řasu Laminariu Saccharinu, která je pěstována na první farmě určené na kultivaci řas v Baltském moři. Ty jsou spojeny do jedné formule, která se stará o hloubkovou výživu vlasu, ochranu pokožky a produkci ceramidu.

fgdgsdgsd

Jedná se o prémiovou péči značky Schwarzkopf, která nabízí systém vlasové péče upravené podle potřeb každého zákazníka.

fhddsg

Beology nabízí řady vzájemně kombinovatelných produktů, které jsou určené na obnovu, hydrataci a vyhlazování vlasů.

ffdfdgds

A protože využívá výtažku z přírody, je s ní také v souladu. To zní jako sen!

fdfgdsgsdg

Chcete mít možnost vyzkoušet novinku od Beology? Vyplňte registrační formulář a vyhrajte 2 plnohodnotné produkty k testování!

Výherkyně, které budou testovat produkty se zavazují k vyplnění formuláře spokojenosti, které zašleme do emailu po testování.

Děkujeme, že jste se zúčastnili. Registrace byla ukončena ke dni 5.3.2018. Výherce budeme kontaktovat v nejbližším možném termínu a jejich jména zveřejníme v tomto článku.