Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Připravte se na outdoorové zážitky

Trávíte ráda čas venku procházkami v přírodě nebo jinými outdoorovými aktivitami? Chystáte se s kamarádkami na vodu nebo na některý z letních festivalů? V každém případě se vám vyplatí kvalitní outdoorová výbava. Základ představuje bunda, kterou užijete při nepříznivém počasí či nižších nočních teplotách.

Redakce Marianne | 7. 05. 2013

Outdoorová kolekce adidas Women nabízí hned několik skvělých modelů. Doporučujeme Terrex GoreTex ActiveShell Jacket, která díky své funkčnosti obstojí i v nejnáročnějších podmínkách. Dalším tipem je adidas Everyday Outdoor Reversible Windjacket – lehká bunda pro každodenní nošení, která vás ochrání před větrem a deštěm. Navíc je tato stylová bundička oboustranná, takže můžete měnit její design dle libosti. Složená bunda zabere minimální prostor, a tak ji můžete mít stále u sebe. Žádná letní bouřka vám už dlouho očekávaný festivalový den nezkazí!

Chystáte se na pražský Maratonský víkend? A je vaše běžecká výbava kompletní?

Blíží se další běžecký svátek roku. Příští týden zaplní ulice Prahy 9000 běžců, kteří se zúčastní Maratonského víkendu. Pokud se vám trať zdá poněkud dlouhá, domluvte se s kamarádkami a rozdělte ji na čtyři díly do štafety. Další možností je Volkswagen Rodinný Minimaraton, jehož trať měří jednu desetinu celkové vzdálenosti, tedy 4,2 kilometru. Ať už vyberete jakýkoli úsek, ověřte si, že máte vše potřebné k pohodlnému běhu.

Nejdůležitější jsou samozřejmě správné boty. Mezi novinky adidas patří revoluční adidas Energy Boost. Sestává z pěnové mezipodešve Boost™, která nohám navrací vydanou energii, svršku techfit™ a stabilizačního systému TORSION® SYSTEM. Nezapomeňte ani na kvalitní a funkční běžeckou podprsenku. Před a po závodním běhu nepochybně oceníte multifunkční bundu adidas Supernova 3 in 1. Podle potřeby z ní vytvoříte buď vestu, lehkou krátkou bundičku s kapucí, anebo ji necháte jako plný komplet. Je vybavena prodyšnou ochranou proti větru climaproof®.

Související články