Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Jaké trendy vládnou jarní manikúře?

Info ikona
Mani

Aprílové počasí je sice nevyzpytatelné, ale to neznamená, že se musíme vzdát jarní manikúry. Naopak, ozdobte své nehty pastelovými barvami, drobnými kytičkami nebo jemnou „francií“, díky které ihned ucítíte jaro ve vzduchu.

Už, už jsme se těšili z jarních teplot, když vtom přišlo razantní ochlazení doplněné o sněhové přeháňky. Přesto bychom ale na jaro neměli rezignovat a přivolat ho do svých životů alespoň jarní manikúrou. Možností, jak své nehty odít do jarního hávu, je nespočet.

Mohlo by se vám líbit

1. Drobné kytičky

Všichni se shodneme na tom, že velkorysé ornamenty na nehtech nejsou pro každého. Možná i proto se o pozornost hlásí drobné kytičky, které vašim nehtům dodají romantický nádech. Nebojte se, v módě rozhodně nejsou ornamenty rudých růží. Spíše jsou trendy drobné sedmikrásky, tulipánky nebo pampelišky. Pokud jsou pro vás kytky na nehtech příliš výrazné, můžete je umístit pouze na jeden nehet, například prsteníček. Zbytek nehtů následně nalakujte lakem v pastelovém odstínu.

2. Pastelová „francie“

Francouzská manikúra zažívá boom. Krok vedle samozřejmě neuděláte klasikou, tedy upravenými nehty, kterým dominuje bílý proužek. Naopak lidé, kteří se nebojí experimentovat, můžou vyzkoušet francouzskou manikúru s proužkem ve světle růžové, modré nebo žluté barvě. A pokud je pro vás taková manikúra stále přízemní, pak zkuste každému nehtu dopřát odlišnou barvu proužku! Výsledkem je dokonalá jarní manikúra, která nezůstane bez povšimnutí.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

3. Hrátky s barvami

Barvy, barvy, barvy! Upusťte letos na jaře od červené nebo tmavě modré manikúry, a raději zaexperimentujte s již zmiňovanými pastelovými barvami. Nikde není psáno, že své nehty musíte nalakovat pouze jednou barvou. Skvěle vypadají také pastelové „skvrnky“, které nalakujete různými pastelovými laky. Stejně tak můžete zkusit i jednoduché proužky, které taktéž vypadají zajímavě v podání pastelových barev.

Mohlo by se vám líbit