Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Netradiční podzimní manikúra v tónu kobaltově modré

Info ikona
Modrá

Když se řekne podzimní manikúra, většina z nás si představí vínové, rumělkové nebo kaštanové tóny laků na nehty. V letošním roce si ale o pozornost říká barva, která rozhodně není typická pro podzimní dny. Dámy a pánové, na scénu vstupuje kobaltově modrá barva!

Mnoho z nás vědomě, a vlastně i nevědomě, ladí barvu nehtů k aktuální sezóně. A tak si můžeme všimnout, že jaro patří světle růžové nebo mentolové barvě, v létě se „odvážeme“ korálově červenou či výrazně žlutou a na podzim sáhneme po laku v barvě podzimního listí. Jednoduše řečeno, trendy v manikúře jsou velmi předvídatelné.

Mohlo by se vám líbit

Přesto se zdá, že letošní podzim změnil zajeté zvyklosti a nachystal si pro nás zcela neobvyklý trend! Pokud jste nadšenými uživateli sociálních sítí, pravděpodobně jste zaznamenali, že manikérky z celého světa právě sahají po kobaltově modrém laku. Ano, tato netradiční barva dodává nehtům šmrnc, a navíc zaručuje, že vaše manikúra bude nepřehlédnutelná.

Samozřejmě, kobaltově modrá není pro všechny. Pokud máte pocit, že jde o příliš výraznou barvu, můžete si s ní jenom decentně pohrát. Co třeba zkusit obrácenou francouzskou manikúru s modrým proužkem namísto bílého? Podobného efektu docílíte také drobnými modrými puntíky na upravených nehtech nebo modrými geometrickými tvary. Odvážnější z vás můžou kobaltově modrou nanést na celý nehet.

Mohlo by se vám líbit