Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Trendy barvy laků na nehty na léto 2024: Dejte prostor fantazii a propadněte těm nejkrásnějším nehtovým stylům

Krásně upravené nehty a manikúra jsou důležitá součást ženské estetiky. Ať už si užíváte služby v nehtovém salonu nebo preferujete dělat si manikúru sama doma, určitě vás zajímá, jaké barvy laků na nehty jsou letos v létě trendy. Máme pro vás několik tipů, na které můžete bezpochyby vsadit.

Aneta Akgül | 8. 07. 2024

Nehty ve stylu tenniscore

Určitě jste zaznamenala trend, který v posledních měsících rezonuje módním světem, tedy trend tenniscore. Móda inspirovaná tenisovým kurtem se stává běžnou fashion záležitostí, kterou každodenně vídáme v ulicích města. Tento styl se ale netýká pouze módy, uhranul i manikúře. Stal se také inspirací pro kolekci UV laků na nehty Born to win značky Neonail. Najdete zde 9 laků, jejichž odstíny dokonale korespondují s tenisovou estetikou – od zářivých barev přes thermo odstíny, které při změně teploty mění barvu, až po confetti laky. S touto kolekcí jednoduše vytvoříte krásnou manikúru, která je na léto jako stvořená, z pohodlí svého domova.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Nejkrásnější manikúra léta 2024: Vedou netradiční barvy i motiv šťavnatého ovoce

Léto a čas dovolených je tu! Pojďme si při této příležitosti shrnout klíčové trendy, které právě teď promlouvají do manikúry. Na své si přijdou milovnice elegantního minimalismu, šťavnatých motivů i barev, které bychom si s prázdninovými měsíci hned tak nespojili.
marianne.cz

Netradiční barvy, které vykouzlí velkou parádu

Pakliže vás klasická barevná paleta trochu nudí, zapojte svou kreativitu a fantazii a na nehty si aplikujte barvy, které rozhodně tak běžné nejsou. Skvělou volbu učiníte, pokud se rozhodnete například pro máslově žlutý odstín, který je letos trendy nejen v manikúře, ale také v módě. Místo klasické růžové či červené zase zvolte broskvový, lososový nebo korálový odstín. S těmito barvami se stále budete pohybovat na hranici jemné ženské estetiky, ale vaše nehty budou zároveň dokonale zábavné a rozhodně ne nudné. Širokou a pestrou škálu nejrůznějších barevných odstínů laků na nehty nabízí značka Essie, jejíž produkty seženete i v běžných drogeriích.

Nail art: Kdy jindy než v létě?

V případě, že milujete nail art, je pro vás léto tím pravým obdobím, kdy se na svých nehtech můžete pořádně vyřádit. Trendy jsou například jemné přechody dvou a více barev do sebe. Různé abstraktní obrazce, tečky a čáry rozhodně též nejsou špatnou volbou. Momentálně letí i nejrůznější obrázky a aplikace – šťavnaté ovoce, květiny, slunce, duha.. Zkrátka všechno barevné, co vám směle připomíná léto, bude na vašich nehtech vypadat naprosto famózně. Ne každá z nás je ale natolik pečlivá, aby si tyto obrazce na malé nehtové ploše dokázala vykouzlit. Proto doporučujeme svěřit se do rukou zkušené nail artistky. Za titěrnou práci sice pravděpodobně zaplatíte o něco víc než běžně, ale věřte tomu, že výsledek bude stát za to.

Mohlo by se vám líbit

Největší trend léta 2024 v manikúře: Sezónu ovládnou výrazné barvy

Trendy v manikúře se mění stejně rychle jako ty v oblasti módy a kosmetiky. Ačkoliv francouzská manikúra nebo neutrální odstíny patří mezi stálé trendy nehtových designů, v letošní sezóně je vytlačí naprosto odlišné barvy. Zjistěte, o jaké barvy se jedná, a buďte na letošní léto připravená se vší parádou.
marianne.cz

V jednoduchosti je krása

Pokud jsou na vás předešlé varianty příliš barevné, není nic jednoduššího než se držet osvědčeného minimalismu. Barvy jako černá, bílá, béžová či odstíny hnědé jsou naprosto nadčasové záležitosti, se kterými nikdy nemůžete šlápnout vedle. Navíc se tyto barvy hodí téměř k jakémukoliv oblečení, což je jejich značná výhoda. Stejně tak bude vždy skvělou volbou tradiční francouzská manikúra, která působí velmi esteticky a k jemným ženským rukám se dokonale hodí. Tento design si jednoduše vytvoříte sama v pohodlí domova, ovšem preciznost je v tomto případě klíčová. Pokud si tedy budete lakovat nehty rukou, která není vaší dominantní, zřejmě se u toho trochu natrápíte. Proto doporučujeme i v tomto případě navštívit nehtový salón, kde si hravě poradí s každým vaším požadavkem.

Na jaké nehtové designy můžete letos v létě vsadit? Inspirujte se!

Související články

Krása
Jak se zbavit oteklého obličeje po ránu: Zkuste 3 jednoduché triky, po kterých se vám rychle uleví

Jak se zbavit oteklého obličeje po ránu: Zkuste 3 jednoduché triky, po kterých se vám rychle uleví

Krása
Rychlá pomoc při akné: Jak se zbavit nečekaných pupínků, které se objeví v nejhorší možnou chvíli

Rychlá pomoc při akné: Jak se zbavit nečekaných pupínků, které se objeví v nejhorší možnou chvíli

Krása
Žiletku vyhoďte do koše. Pro dokonale hladkou pokožku jednou pro vždy zkuste efektivnější metody

Žiletku vyhoďte do koše. Pro dokonale hladkou pokožku jednou pro vždy zkuste efektivnější metody

Krása
Jak se (ne)líčit do letadla: Zjistěte, proč zde může make-up pleti spíše uškodit

Jak se (ne)líčit do letadla: Zjistěte, proč zde může make-up pleti spíše uškodit