Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Vyzkoušejte profesionální péči pro vaše vlasy od italské značky Helen Seward

Krásné a zdravé vlasy jsou jedním z největších přání každé ženy. Zejména po letních měsících mohou ale vaše vlasy postrádat barvu a lesk, proto je třeba jim poskytnout tu nejlepší péči. Díky profesionální italské vlasové kosmetice Helen Seward se vaše vlasy stanou tak krásnými, jako mají námi stále obdivované Italky.

Eliška Vrbová | 2. 10. 2017

Historie vlasové kosmetiky Helen Seward sahá až do šedesátých let minulého století, kdy byla firma založena v samotném centru módy a stylu – v italském Milánu. Proto stále drží krok s aktuálními módními trendy a spolupracuje s vlasovými stylisty z celého světa.

Máte s příchodem podzimu chuť na změnu barvy svých vlasů? Helen Seward nabízí celou řadu produktů pro barvení, ze kterých si vyberete, ať už hledáte jakýkoliv odstín. Například řada Infusion Color obsahuje celkem šedesát druhů barev, přirozené i ty trochu extravagantnější. Pokud však chcete novou barvu vyzkoušet jen na chvíli, je tu pro vás řada Kapetil Colour. V té si můžete vybrat z blond nebo čokoládové, ale také z fialové, stříbrné, červené či měděné barvy. A když se vám nebude nová změna líbit, nemusíte si lámat hlavu, jak ji vrátit zpět. Kapetil Colour vydrží totiž pouze tři až pět umytí.

Pro barvené vlasy je však velmi důležitá také následující péče. Proto u Helen Seward najdete nejmodernější hydratační, vyživující a regenerační přípravky mimo jiné s arganovým olejem. A díky italskému původu značky Helen Seward se jedna z pečujících řad jmenuje Mediter a obsahuje ingredience z oblasti Středozemního moře – tedy přírodní a naprosto šetrné jak k vašim vlasům, tak k životnímu prostředí.

 

Kromě produktů k barvení a ošetření vlasů poskytuje značka Helen Seward i stylingové přípravky, ochranu před sluncem, ale také pánskou řadu – i váš partner proto může vyzkoušet profesionální italskou kosmetiku stejně jako vy.