Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Dům

Bazény na míru: Klíč k vašemu osobnímu ráji

Info ikona
Bazén na míru

Sníte o bazénu, který perfektně zapadne do vašeho domova nebo zahrady? S bazény na míru si můžete splnit tento sen. Přečtěte si, co všechno vám bazén na míru může přinést.

Promotion | 31. 01. 2024

Realizace vaší vize

Mít bazén přesně podle vašich představ je snem mnoha majitelů domů. Bazény na míru nabízejí neomezené možnosti designu, velikosti a tvaru, které se dokonale hodí do prostoru vaší zahrady nebo interiéru. Bazén na míru může oproti hotovému řešení více odrážet váš osobní styl a preference.

Proč zvolit bazén na míru

Důvodů, proč si pořídit bazén na míru je mnoho. Jsou vhodné pro ty, kteří si potrpí na individuální možnosti personalizace. Můžete si zvolit vše od tvaru, velikosti, hloubky, po barvu obkladu a typ osvětlení.

Bazény na míru se hodí taky pro ty, kteří chtějí efektivně využít veškerý dostupný prostor, které by běžně dostupné bazény nevyužily naplno. U interiérových řešení to platí dvojnásob.

V neposlední řadě je individuální návrh bazénu vhodný pro ty, kteří si zakládají na estetice. Bazén lze totiž navrhnout tak, aby ladil s architektonickým stylem vašeho domu nebo krajinou vaší zahrady. Od moderních minimalistických stylů až po klasické řecké motivy, možnosti jsou téměř nekonečné.

Info ikona
Bazény na míru

Příslušenství podle vás

Bazén zcela na míru vám dává neomezené možnosti i v oblasti bazénového příslušenství. Zakomponovat lze vše od masážních trysek, lavic a dalších prvků, protiproudu nebo osvětlení a vytápění, pro ještě intenzivnější relaxační zážitek. To nejlepší z lázní a veřejných wellness zařízení můžete mít u sebe doma.

Zvýšení hodnoty nemovitosti

Bazén na míru je významným přínosem pro celkovou hodnotu vaší nemovitosti. Nejenže zvyšuje estetickou a materiální hodnotu domu, ale také představuje atraktivní prvek pro budoucí kupce, pokud se rozhodnete nemovitost prodat. A to nehledě na to, zda se jedná o interiérové nebo exteriérové řešení.

Jak vybrat správného dodavatele

Výběr dodavatele bazénu na míru je klíčový. Hledejte společnosti s dobrými referencemi a zkušenostmi v oblasti individuálních řešení. Důležitá je i kvalita použitých materiálů a schopnost dodavatele porozumět vašim specifickým potřebám a přáním.

Specialisté na bazény na míru BWS Přerov se mohou pochlubit více než 30 lety zkušeností a mnoha úspěšnými privátními i komerčními projekty.

Info ikona
Bazény na míru

Bazény na míru nejsou jen o plavání, ale také o vytvoření jedinečného prostředí pro relaxaci a zábavu. S ohledem na širokou paletu možností designu, materiálů a příslušenství můžete vytvořit přesně takový bazén, jaký jste si vždy představovali.

Ať už hledáte místo pro relaxaci, zábavu nebo zlepšení fyzické kondice a chcete něco, co bude odrazem vaší osobnosti a stylu, bazén na míru je tou pravou volbou. A díky firmám jako BWS Přerov je vaše oáza klidu na dosah ruky.

Měření