Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Lidé a místa

Blogerka Kitchenette ukázala svou skandinávskou koupelnu

Info ikona
Praktická koupelna Markéty Pavleje

Markéta Pavleje (Šimrová) je internetovému světu známá jako Kitchenette. Na svém blogu neinspiruje pouze dokonalými recepty, ale také životním stylem a vytříbeným vkusem.

Terezie Benoni | 27. 01. 2021

Koupelna v domácnostech bývá ochuzená o nějaké dekorace, často na ní zapomínáme i při výběru vhodného nábytku. Stává se pak, že nám chybí potřebné úložné prostory, marně hledáme místo na ručníky, nebo kam pověsit župan. Inspirujte se u blogerky Kitchenette, která má svou novou mini koupelnu plnou praktických vychytávek.
 

Galerie: Praktická koupelna Markéty Pavleje
Mohlo by se vám líbit

Průhledné boxy a úložné koše

Prostor kolem umyvadla bývá často komplikovaný. Už odzvonilo neforemným umyvadlovým skříňkám, ve kterých se těžko udržoval pořádek. Jestli chcete mít všechno hezky po ruce, pořiďte si policový box. Nejenže do něj můžete snadno umístit košíky pro jednotlivé členy rodiny, ale najde se na něm místo i pro vkusnou dekoraci. Ručníky zase můžete umístit do velikého koše, ať už z mořské trávy, proutí nebo do látkového. Nezapomeňte na poličky do sprchového koutu a držáky na mýdlo. Nemusíte se bát vrtání, protože můžete vybírat držáky opatřené přísavkami, které snadno upevníte a skutečně udrží i těžší předměty. Zaručený pořádek vám zajistí průhledné dózy, u kterých budete mít vždy dokonalý přehled o jejich obsahu.

Mohlo by se vám líbit