Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Inspirace

Čerstvá dávka inspirace pro vaši koupelnu snů!

Koupelna Metal vás okouzlí kovovými odlesky a luxusním vzhledem.

Hledáte styl, který vám sedne? Do kterého se zamilujete na první pohled? Nechte se okouzlit top trendy – přinášíme vám ukázky těch nej stylových koupelen letošního roku. Sami uvidíte, že jejich kouzlu snadno propadnete!

Promotion | 16. 04. 2019

Metal – čistě pánská záležitost

Zařiďte si koupelnu v čistě pánském stylu. Žádné kompromisy. Sáhněte po obkladech i dlažbě tmavé barvy, nejlépe s metalickými odlesky, připomínajícími chladný kov. Působí opravdu velmi stylově, pro někoho možná až drsně dramatickým vzhledem. Každopádně je osobitým odrazem charakteru pravého muže. Ať už se do takové koupelny dostanete po vyčerpávajícím tréninku ve fitku anebo po náročném dni v práci, budete se tam těšit a užívat si každý moment své relaxace.

Více o konceptu Metal najdete zde.

Beton – surová krása chladného vzhledu 

Dekor betonu a industriální styl vtrhnul do našich domovů a zabydlel se i v koupelnách. 

Minimalisticky zařízené koupelny v pánském stylu se celkově stávají trendem moderního bydlení. Jejich chladný betonový vzhled je často zasazen do kontrastu s prvky v industriálním stylu z kovu či skla. Pokud přece jenom hledáte zjemňující akcent této surové krásy, sáhněte po koupelnovém nábytku ve světlejších tónech dřeva a hrajte si se světlem. Celý prostor koupelny rázem ožije a nabyde zvláštní až podmanivé působivosti.

Více o konceptu Beton najdete zde.

Light Pastel – odlesk mořské hladiny

Něžné tóny koupelny Light Pastel připomínají tyrkysové moře a písečné pláže.

Zpomalte tempo, zvolněte, osvěžte se. Nechte se v myšlenkách unášet na mořských vlnách, vnímejte odlesky hladiny, představte si pod chodidly horký písek pláží vzdálené exotiky, všude okolo lastury a mušle… Obklopte se pastelovými tóny připomínajícími tyrkysové moře a písečné pláže. Kombinací zdobných prvků jemných barevných tónů s jejich metalickými odlesky vytvoříte elegantní oázu pro dokonalou relaxaci, s nádechem přímořské atmosféry.

Více o konceptu Light Pastel najdete zde.

Domácí Wellness – cestou životního stylu  

Uvolněte se, vaše wellness hodinka může začít!

Dokážete si pořádně vychutnat odpočinek? Na chvíli vypnout, uvolnit se, načerpat novou energii? Za tímhle vším nemusíte cestovat nikam daleko, dokonalý relax si můžete dopřát i doma proměnou vaší koupelny v soukromé domácí wellness. Dokonalý komfort a regeneraci si můžete dopřát dlouhou sprchou připomínající jemný déšť, různá intenzita proudu vodních trysek se postará o odplavení stresu a uvolnění mysli. Příjemnou masáž unavených chodidel zajistí malé oblázky. Vaše ztuhlé a namožené svaly skvěle uvolníte jedním z nejpříjemnějších způsobů, saunováním. Jeho kouzlu rychle propadnete. 

Více o konceptu Domácí Wellness najdete zde.

Mramor – esence noblesy a elegance

Mramor, to je noblesa a přirozená krása.

Mramor či jeho dokonalá imitace vždy bude působit rafinovaně a velmi elegantně. Různé barevné odstíny mramoru, výrazná kresba, kombinace lesku a matu… To vše podtrhuje celkový vzhled koupelny. Pokud chcete nechat vyniknout mramor sám o sobě, jeho jedinečnost kresby, zvolte koupelnový nábytek velmi jednoduchých tvarů a nepřehánějte to s dekoracemi. V tomto případě platí známé „méně je více“.

Více o konceptu Mramor najdete zde.

www.siko.cz/styly