Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

ANKETA: Která z českých celebrit podle vás oblékla na karlovarském festivalu ten nejhezčí outfit?

Dnes končí mezinárodní filmový festival v Karlových Varech. Stejně jako předchozí roky, i 57. ročník měl spoustu vzácných návštěvníků. Ohlédněte se za festivalem s námi, podívejte se, kdo ho letos navštívil, v jakých róbách a zvolte tu, která se vám líbí nejvíce.

Tereza Čaladi | 8. 07. 2023

Ke karlovarskému filmovému festivalu patří nejen kvalitní filmy, ale i známé osobnosti, které přijely filmové novinky odprezentovat nebo podpořit své herecké kolegy a přátele. Každý rok se tak kromě samotných filmů těšíme i na to, v jakých slavnostních róbách se tyto osobnosti představí na červeném koberci před hotelem Thermal tentokrát.

Letos mnoho z nich zvolilo šaty od českých návrhářů. A to včetně herečky Aňy Geislerové, která si na zahájení 57. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech oblékla „pivní“ šaty od Jakuba Polanky. Ačkoliv si pivo často nespojujeme s něčím elegantním, zde je tomu jinak. Šaty jsou originální především z toho důvodu, že jsou na nich komponenty vyrobeny z piva a samy připomínají pivní pěnu.

Mohlo by se vám líbit

Nejkrásnější róby od českých návrhářů, které ovládly karlovarský festival

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech je v plném proudu. A tak můžeme s nadšením sledovat celebrity a jejich outfity nejen na červeném koberci, ale také na kolonádě. Podívejte se, které osobnosti v letošním roce oblékly róby od českých návrhářů.
marianne.cz

České hvězdy září ve Varech

Aňa Geislerová ovšem nebyla jediná, kdo oblékl šaty od českých návrhářů. Vsadila na ně i Hanka Vagnerová, která oblékla královsky modré šaty od Borise Krále, dále například herečka Jitka Schneiderová, která měla tmavě zelenou róbu s vlečkou od Zuzany Kubíčkové, či Lenka Neužil Stárková, která doslova zazářila v třpytivých šatech Leeda.

Kromě nich ve veselých meruňkových barvách vynikala zpěvačka Dara Rolins, v tyrkysových Jitka Čvančarová a v zářivě zelených Ester Geislerová. Některé osobnosti vsadily na klasiku, a sice na černou barvu, mezi nimi byla Zorka Hejdová či Andrea Bezděková. A některé slavné ženy zvolily tak trochu jiné róby, a sice ne klasické šaty. Radka Pavlovčicová jeden den oblékla černý kostýmek s ikonickými červenými podpatky a Jana Plodková oslnivé vzorované „dvoudílné“ šaty.

Jedno ovšem mají společné – všem to náramně slušelo. A všechny navštívily ELLE Beauty Lounge, prostor, kde se hosté karlovarského festivalu mohou nechat nalíčit, vybrat outfit, nebo si alespoň na malý moment odpočinout od rušného festivalového programu.

Tyto osobnosti ale nejsou jediné, které oblékly na filmový festival v Karlových Varech okouzlující róby. Vlastně je jich spoustu. My pro vás vybrali naše favority a zajímá nás, která róba vede podle vás. Prohlédněte si naši galerii a poté nám dejte vědět v anketě níže.

Nejhezčí róby 57. ročníku karlovarského filmového festivalu
Mohlo by se vám líbit

ELLE Beauty Lounge Atelier: Hvězdy (zas) v jejich přirozeném prostředí

Před naším filmovým fotoaparátem se vystřídaly divy českého filmu, my je zastihli v jejich přirozeném prostředí a rovnou si je u toho vyfotili. ELLE Beauty Lounge Atelier otevřel své brány a my nechali hvězdy dělat, co se jim zlíbí. Jak to celé dopadlo?
elle.cz
Zdroj článku

Související články

Móda
6 způsobů, jak v létě nosit obyčejnou košili: Kdy ji zastrčit a kdy nechat volně vlát?

6 způsobů, jak v létě nosit obyčejnou košili: Kdy ji zastrčit a kdy nechat volně vlát?

Móda
Letní trendy 2024: Co obléct přes plavky na pláž či k bazénu? Vsaďte na pánské košile, pyžamové kalhoty či sarongy

Letní trendy 2024: Co obléct přes plavky na pláž či k bazénu? Vsaďte na pánské košile, pyžamové kalhoty či sarongy

Móda
Letní móda 2024: 10 must-have kousků, které vám letos nesmí chybět ve skříni

Letní móda 2024: 10 must-have kousků, které vám letos nesmí chybět ve skříni

Móda
Trendy 2024: Módě vládne 6 oblíbených materiálů. Které vás ochladí a které si ponechat až na podzim?

Trendy 2024: Módě vládne 6 oblíbených materiálů. Které vás ochladí a které si ponechat až na podzim?