Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Nejkrásnější róby od českých návrhářů, které ovládly karlovarský festival

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech je v plném proudu. A tak můžeme s nadšením sledovat celebrity a jejich outfity nejen na červeném koberci, ale také na kolonádě. Podívejte se, které osobnosti v letošním roce oblékly róby od českých návrhářů.

Filmový festival v Karlových Varech je nejen o plných kinosálech, filmových novinkách a korzování po kolonádě, ale také o filmových hvězdách, které přijely představit nový snímek, případně podpořit své herecké kolegy a kamarády. A tak si i v letošním roce můžeme vychutnávat pohled na dechberoucí róby, oslnivé šaty i volnočasové outfity, které známé osobnosti v Karlových Varech oblékly.

Karlovarským módním epicentrem je již tradičně ELLE Beauty Lounge, prostor, kde se hosté karlovarského festivalu mohou nechat nalíčit, vybrat outfit, nebo si alespoň na malý moment odpočinout od rušného festivalového programu.

Mohlo by se vám líbit

Nejlepší róby MFF KV: Co hvězdy oblékly na červený koberec i kolonádu

ELLE Beauty Lounge s příznakem Red se stala barevnou kulisou velkých módních momentů 57. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech – těch hodných červeného koberce i kolonády. Není to ale vlastně v době festivalu jedno a to samé?
elle.cz

Vary pod taktovkou českých návrhářů

Módní vkus českých osobností nás v posledních letech baví čím dál tím více. Důkazem je herečka Jana Plodková, která na zahajovací večer oblékla „dvoudílné“ šaty od české návrhářky Zuzany Kubíčkové. Na šaty od české návrhářky vsadila také Paulina Pořízková. Světová topmodelka zazářila ve fialových šatech od Veroniky Kostkové. Hanka Vagnerová nás nadchla v královsky modrých šatech od Borise Krále a Lenka Neužil Stárková oblékla třpytivou róbu Leeda.

V Karlových Varech se (znovu)zrodila diva! Řeč je o herečce Elišce Křenkové, která na premiéru filmu Úsvit dorazila v sytě modrých šatech od návrhářky Hany Zárubové. Že v jednoduchosti je síla dokázala také Jitka Schneiderová v bílém outfitu od Lukáše Macháčka nebo Petra Nesvačilová v šatech značky Aname. Přiznáváme, že jsme do našeho výběru „propašlovali“ také šaty od značky, která není česká. Omamnou róbu od ukrajinské značky J‘amemme, ve které vyrazila na červený koberec Daniela Peštová, ale jednoduše nešlo nezmínit!

Nejkrásnější róby od českých návrhářů

Šaty z pivní pěny od českého návrháře

Opomenout nemůžeme ani originální šaty „z pivní pěny“, které na zahajovací večer oblékla herečka Aňa Geislerová. Autorem originální róby je návrhář Jakub Polanka, který přijal výzvu vytvořit šaty z inovativního materiálu vytvořeného nekonvenční technologií – fermentačním procesem vedlejších zemědělských produktů a piva. Rozhodnutí vytvořit šaty „z pivní pěny“ ve finále znamenalo, že jsem kladivem vysekal asi 4000 koleček, každé kolečko bylo třeba obrousit, jednotlivá kolečka odlepit a vytřídit podle průhlednosti, žlutosti, struktury a podobně, a pak je teprve přichycovat na nosný materiál. S „pivním“ materiálem se muselo pracovat podobně jako s měkkým polodrahokamem, opálem, který v sobě má krásu živlu. Byl to fantastický experiment,“ řekl Jakub Polanka.

Mohlo by se vám líbit

Nejlepší róby druhého dne MFF KV: Co hvězdy oblékly na červený koberec

Druhý den nám nabídl neméně významné módní okamžiky než ten první. Prohlédněte si ty nejkrásnější looky 57. ročníku MFF Karlovy Vary slavných, vytvořené pro každou příležitost.
elle.cz
Zdroj článku

Související články

Móda
Na vysokých podpatcích ladně a bez bolesti. Díky pár trikům budete pobíhat po městě jako Carrie Bradshaw

Na vysokých podpatcích ladně a bez bolesti. Díky pár trikům budete pobíhat po městě jako Carrie Bradshaw

Móda
Letní trendy 2024: Nejlepší klobouky a čepice, které vás stylově ochrání před sluncem

Letní trendy 2024: Nejlepší klobouky a čepice, které vás stylově ochrání před sluncem

Móda
Co na sebe na svatbu? Máme tipy na elegantní a stylové outfity pro svatební hosty

Co na sebe na svatbu? Máme tipy na elegantní a stylové outfity pro svatební hosty

Móda
Nejlepší outfity léta 2024 pro milovnice minimalismu: Snadno je napodobíte a ještě ušetříte

Nejlepší outfity léta 2024 pro milovnice minimalismu: Snadno je napodobíte a ještě ušetříte