Přejít k hlavnímu obsahu
Móda

Chystáte se o víkendu na nákupy? Vydejte se do Fashion Areny

Vánoce se nezadržitelně blíží, a tak je nejvyšší čas začít shánět nejen dárky pro své blízké, ale třeba také outfity na různé vánoční večírky. Proto vám přinášíme tip, kam se můžete o víkendu vydat na nákupy i za zábavou.

Eliška Vrbová | 13. 11. 2018

Fashion Arena Prague Outlet ve Štěrboholích oslaví o víkendu od 16. do 18. listopadu jedenácté narozeniny. A jak už to tak bývá, přestože narozeniny slaví jedno z největších outletových center v republice, dárky dostanete vy. Obchody si pro zákazníky na tento víkend připraví různé narozeninové slevy, dárky k nákupu, a dokonce si každou hodinu budete moci zasoutěžit v tombole.

Kromě skvělé příležitosti k nakoupení vánočních dárků za výhodné ceny vám návštěvu Fashion Areny zpříjemní i program, který bude uvádět oblíbená moderátorka a přední fashion blogerka Zorka Hejdová. Provede vás například taneční módní přehlídkou s profesionálními street tanečníky. A samozřejmě nebude chybět ani krájení narozeninového dortu nebo focení v Instaframe, abyste si z oslav mohla kromě nákupů odnést něco na památku!

Ve Fashion Areně najdete spoustu různých značek za outletové ceny, po celý rok máte proto možnost pořídit například starší kolekce bot Högl, spodního prádla Intimissimi, oblečení Gant či Nautica, šperků Pandora a mnoho dalšího za méně peněz. Tento víkend však v rámci oslav obchody zlevní sortiment až o dalších sedmdesát procent. A pokud na nákupy náhodou nestihnete vyrazit o slavnostním víkendu, od 7. do 23. prosince budou mít všechny obchody prodlouženou vánoční otevírací dobu.

Vezměte tedy kamarádky a udělejte si o víkendu dámskou jízdu spojenou s nákupy, ať už vánočních dárků nebo třeba stylových outfitů na vánoční večírky.