Přejít k hlavnímu obsahu
Móda

Co Čech, to pejskař! Má už váš pejsek stylový obojek a vodítko?

Aktuální limitovaná kolekce francouzské značky Longchamp je věnována tomu nejlepšímu příteli člověka. Návrháři Longchamp se spojili s umělkyní Clo'e Floirat a společně vytvořili kolekci s motivem pejsků, ale i pro pejsky.

Eliška Vrbová | 16. 11. 2018

Hlavní roli v této limitované kolekci, kterou už nyní najdete v buticích Longchamp, hraje nejen motiv pejska, ale také ikonická kabelka Le Pliage. Kreslířka Clo'e Floirat, která žije mezi New Yorkem, Londýnem a Paříží, na nylonové varianty kabelek vyobrazila tak trochu humorné příběhy.

Barevné smečky psů na Le Pliage v námořnické modré s červenými výraznými detaily totiž “venčí” své majitele. Takové motivy jsou pro Clo'e typické, ráda totiž ve svých ilustracích například pro časopis New Yorker humorně podává lidské ego a záměry. 

Motiv pejsků ale kromě kabelek a cestovních tašek najdete i na hedvábných šátcích či barevných klíčenkách. Aby ani vaši čtyřnozí kamarádi nebyli o psí kolekci ochuzeni, připravil si Longchamp něco i pro ně. Pro svého pejska si můžete vybrat ze tří různých velikostí kožených obojků a vodítek. Obojky samozřejmě ladí s barvami ilustrovaných pejsků, takže až budete vyrážet na procházku, můžete se společně krásně sladit.

Hvězdou celé kolekce pro pejskaře je červený jezevčík, který se na každé ilustraci nejvíce vyjímá. Kromě všech obalů a papírových tašek zdobí také na deštníky či malé hedvábné šály. Všechny produkty z limitované kolekce včetně doprovodných ilustrací si můžete prohlédnout v galerii a samozřejmě také v butiku Longchamp v Pařížské ulici v Praze.