Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Co na sebe o svátcích? Inspirujte se britskou královskou rodinou

Info ikona
Kate

O Vánocích panuje kouzelná sváteční nálada, a tak tomu obvykle chceme přizpůsobit i naše outfity. Na druhou stranu se nám ale o svátcích nechce vymýšlet nic složitého. Proto vám přinášíme trochu inspirace od těch nejpovolanějších - britské královské rodiny.

Eliška Vrbová | 17. 12. 2022

Britská královská rodina obvykle tráví vánoční svátky a Nový rok na venkově v Sandringham House. To ovšem neznamená, že by se ve sváteční dny neoblékla jako obvykle krásně a stylově.

Princezna z Walesu v adventním čase ráda obléká vínovou barvu. Naposledy jsme ji mohli zahlédnout ve vínových šatech během akce s názvem Together at Christmas, která se konala 15. prosince letošního roku ve Westminsterském opatství. Nutno ale dodat, že Kate během vánočních svátků častokrát vsází na tartanový vzor nebo červenou barvu, která jí velmi sluší. 

Můžeme zavzpomínat také na vánoční outfity vévodkyně Meghan, která povětšinou oblékla béžový nebo černý komplet. A zapomenout nemůžeme ani na královnu Alžbětu II., která zpožňovala outfity sladěné do jedné barvy a oživené nepřehlédnutelným prvkem. Letošní Vánoce budou bez ní opravdu smutné. 

A v čem na vánoční výlety vyrazíte vy?

Co nosí britská královská rodina o Vánocích?
Mohlo by se vám líbit

Vánoce u královské rodiny: Bizarní dárky, silné drinky i pozdní večerka

Nakoukněte s námi do královského zákulisí...
marianne.cz
Zdroj článku