Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Dárky pod stromeček ve třpytu diamantů

Info ikona
Butik ALO Diamonds

Luxusní módní doplněk v podobě diamantového šperku samozřejmě vždy potěší. Zároveň jde ale o skvělou investici, která neztratí svojí hodnotu. Zajistí vám tak radost i budoucnost.

Promotion | 12. 12. 2022

ALO Diamonds je již 27 let leadrem na českém a slovenském trhu v oblasti fine jewelry a specializuje se zejména na zlaté šperky s drahokamy a diamanty. Díky kvalitnímu zpracování, pečlivému výběru šperků a neotřelému designu, se tyto šperky řadí mezi to nejluxusnější, co může český trh nabídnout. A protože každá úspěšná značka se musí neustále posouvat kupředu, učinila ALO Diamonds jeden velký krok. Otevírá jako první česká značka butik v nejluxusnější ulici v Praze – v Pařížské. Mezi známými šperkařskými jmény, jako je Tiffany & Co., Cartier nebo Bvlgari se totiž rozhodně neztratí.

Info ikona
Šperky ALO Diamonds

Zážitek už během nakupování

Nový butik je uměleckým dílem pod záštitou designéra Marcela Wanderse. Ten realizoval projekty třeba pro společnosti Louis Vuitton, Alessi či Bisazza. I tento prostor se bude držet stejné linie, jako již existující butiky ALO Diamonds. Najdete v něm květinové motivy a boudoir styl vycházející z půvabu, ladnosti a křehkosti ženy. Stejně tak, jako tomu je u samotných šperků vznikajících v kreativních ateliérech společnosti.

Info ikona
Butik ALO Diamonds

Magická záře na celý život

Typickým poznávacím znamením diamantů je oslnivá zářivost a tvrdost. Proto se kupují na celý život a předávají si ho celé generace. V celé své kráse bez poškození vydrží díky svému prvenství v tvrdosti všech nerostů. Také se naprosto jedinečně třpytí v podobě bílých či duhových odrazů světla. Diamanty ALO Diamonds se sice těží po celém světě, ale zpracovávají se v Praze za pomocí nejmodernějších strojů a nejzkušenějších mistrů šperkařů. A víte, jak poznáte ten nejdražší diamant? Nejhodnotnější jsou čiré, broušené do kulatého briliantu, případně přírodně zbarvené do růžova, modra a do červena.

Info ikona
Prsten ALO Diamonds

Zapomeňte na fast fashion

Vsaďte tento rok na skutečně kvalitní dárek, který nevyjde z módy a rozzáří při jeho nošení každou ženu. Diamanty totiž dokonale poukazují na přírodní síly a podtrhnou tak krásu a jedinečnost. V širokém portfoliu ALO diamonds najdete diamantové dárky v širokém cenovém rozpětí, v mnoha stylech od nadčasových vzorů pro denní nošení až po propracované náročné vzory vhodné pro výjimečné příležitosti. Ať už ale vyberete jakýkoliv, je zaručeno, že letošní Vánoce se stanou nezapomenutelnými.

Info ikona
Náušnice ALO Diamonds
Nahlédněte do galerie a pokochejte se dalšími šperky ALO Diamonds.
Měření