Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Obdarujte ženu svého srdce!

Info ikona
pár

Blíží se den, kdy můžeme všechny ženy ocenit a potvrdit jim, že je milujeme. Poděkovat jim gestem, které pohladí po duši, rozzáří oči, zvýrazní krásu. Mezinárodní den žen už dávno není stejným svátkem, jako před lety. Dnes je to svátek oslavující ženskou energii, která zkrátka hýbe světem. Pojměte tento významný den jako příležitost ukázat, jak moc vám na důležitých ženách ve vašem životě záleží.

Promotion | 24. 02. 2023

Den všech žen

Jak pozvednout ženské sebevědomí a krásu lépe než šperkem? Kdy jindy takové gesto udělat než v den, který je oslavou všech žen světa? Dokažte jí, jak dobře ji znáte, jak moc pro vás znamená a věnujte jí dárek, který bude mít celý život jako připomínku vašeho vzácného pouta. Spojte umění a radost dávat a dostávat. Vyberte na letošní Mezinárodní den žen speciální dárek ze zlata. Protože ona je vaše zlato, váš poklad.

Maminka, babička, sestra, kamarádka, dcera nebo vnučka. Kdo z nich tu pro vás je v každé situaci, kdo s vámi sdílí radost a výjimečné události nebo kdo vás podpořil a pomohl v těžkých chvílích? Zaslouží si vědět, že si ji ceníte a vážíte, že váš život bez ní si neumíte představit.

Info ikona
elegantní žena

Osvědčená jistota

Zlaté dárky s dotekem diamantu, který ji rozzáří a vydrží celý život najdete už od 3500,-Kč v širokém sortimentu české klenotnické značky ALOve. Už v jejím názvu je vidět láska a šperk ALOve bude skvělým symbolickým poselstvím. 

Vybírat můžete v buticích, jejichž adresy najdete na webových stránkách e-shopu www.alove.cz

Speciálním dárkem pak zcela jistě budou personalizované šperky, které v nabídce najdete s možností gravírování.

Info ikona
personalizované šperky

Pro každou osobnost i příležitost

Ať miluje nadčasovou eleganci, sportovní styl, romantický nebo rebelský, šperky výrazné či decentní, v nabídce českých klenotnických společností ALO diamonds a ALOve najdete ten pravý dárek v jejím stylu a podle vašeho rozpočtu.

Pak se vydejte do rodinného klenotnictví HALADA, multibrandu světových značek, kde od perel Mikimoto, přes barevné drahokamy značek Pomellato nebo Capolavoro, až po originální pružné nebo variabilní šperky Fope, Niessing, Jörg Heinz či Serafino Consoli, pořídíte hodnotný šperk v klasickém i fashion stylu.

Nahlédněte do galerie perfektních šperků ALO diamonds, ALOve a HALADA.
Měření