Přejít k hlavnímu obsahu
Móda

Ideální společník na podzimní cestování? Stylová, prostorná a hlavně kvalitní kabelka

Léto končí, ale vy byste klidně zase vyrazila někam na cesty? A proč ne? Konec letních prázdnin nemusí znamenat konec cestování. Hned v říjnu nás čeká prodloužený víkend díky státnímu svátku a nebo si takový víkend naplánujte kdykoliv budete chtít. Poradíme vám, jaká kabelka by vám na podzimních cestách rozhodně neměla chybět!

Eliška Vrbová | 5. 09. 2019

Pokaždé se v davu cestujících na letišti najde minimálně jedna velmi elegantní stylová dáma, která mezi ostatními ladně proplouvá a je na cestách jako doma. Když se posadí, sundá si kašmírový šátek a do rukou s dokonalou manikúrou vezme telefon a začne vyřizovat pracovní záležitosti nebo si jen tak listuje nablýskaným módním časopisem.

Právě taková žena se stala francouzské značce Longchamp inspirací pro novou kolekci kabelek s názvem Voyageuse, což by se dalo přeložit jako cestovatelka. Cestování pro takovou ženu není jenom přejíždění z jednoho kontinentu na druhý. Je to životní styl, životní postoj a nenasytná touha objevovat nové země a kultury. Není tedy divu, že v odletové hale na letišti vypadá jako by byla doma.

Jak už bývá u Longchamp zvykem, kabelka je dostupná ve třech různých velikostech. Na dlouhé lety se jako příruční zavazadlo bude hodit největší prostorná tote. Na procházky městem a pracovní schůzky je jako stvořená prostřední velikost. A na kávu s kamarádkou, rande či večírek se samozřejmě hodí nejmenší crossbody s odepínatelným popruhem, takže se z kabelky může rázem stát i psaníčko do ruky.

Voyageuse poznáte podle monogramů LGP vytlačených po celém povrchu kabelky. Vybírat můžete celkem z pěti barevných variant. My jsme se zamilovaly do červené, kterou si na své podzimní cesty vyberete vy?