Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Inspirace z Itálie: Podívejte se na to nejlepší z přehlídek Max Mara a Sportmax v Miláně

Zatímco jarní kolekci Max Mary dominovala béžová a další neutrální odstíny, tu na podzim a zimu otevíralo trio zářivě barevných vlněných kabátů v tyrkysové, modré a žluté. Podívejte se na ty nejzajímavější looky z přehlídek italských značek, kde se jako modelka objevila i Eva Herzigová.

Eliška Vrbová | 28. 02. 2019

Po barevném entrée ale na přehlídkové molo vstoupila Kaia Gerber od hlavy až k patě oblečená v neutrálních barvách, které jsou aktuálně zejména na Instagramu obrovským trendem. Dalšími looky se kolekce postupně ztmavovala a nejrůznější variace tón v tónu nás naprosto uchvátily.

Béžové vrstvení nejrůznějších materiálů vystřídaly nejprve modely v hořčicové barvě plné kapes a kovových detailů a následovaly rafinované kombinace vzorovaných kousků. Až někdo bude říkat, že nemůžete kombinovat srdíčkový vzor na košili se zvířecím vzorem na kabátu, neposlouchejte ho. Návrháři Max Mary dokázali zkombinovat tyto vzory a ještě mnohem víc! Nechyběly ani kostkované tvídové kabáty a strukturovaná kůže.

Část s přírodními barvami a zvířecími vzory opět přebily výrazné barevné kožichy a celá show se najednou přenesla do černé. All black outfity vynesla například Bella Hadid, ale i česká modelingová star Eva Herzigová. Outfity, které nás nejvíce zaujaly, si můžete prohlédnout níže v galerii.

Max Mara FW19

Velmi inspirativní byla také přehlídka značky Sportmax. Přestože název evokuje sportovní oblečení, modelky na molo v Miláně vynesly spoustu elegantních kousků. Nechyběly nepředvídatelné kombinace materiálů, široké pásky, vzory, zemité odstíny a i minimalistické střihy. Kombinace černé a šedé, ale také béžové s hnědou, budou pro letošní podzim a zimu naprosto klíčové. Inspirovat se oufity z italských přehlídkových mol můžete opět v galerii.

Sportmax FW19

Souvislející články

Móda

<span>Nadčasové trenčkoty, zdobené korzety i vysoká krejčovina. Co nás nadchlo na MBPFW?</span>

Nadčasové trenčkoty, zdobené korzety i vysoká krejčovina. Co nás nadchlo na MBPFW?

Móda

<span>Hudební festival, nebo módní přehlídka? Nejlepší trendy z letošního ročníku Coachelly</span>

Hudební festival, nebo módní přehlídka? Nejlepší trendy z letošního ročníku Coachelly

Móda

<span>Nejkrásnější kabelky na telefon: Trendy módní doplněk, který ozdobí každý outfit a uvolní vám ruce </span>

Nejkrásnější kabelky na telefon: Trendy módní doplněk, který ozdobí každý outfit a uvolní vám ruce

Móda

<span> Trend léta 2024: Vrací se oblíbené kalhoty Audrey Hepburn a Marilyn Monroe</span>

Trend léta 2024: Vrací se oblíbené kalhoty Audrey Hepburn a Marilyn Monroe