Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Inspirace z Wimbledonu - co nosí hvězdy na největší tenisovou událost roku?

Tenisová událost roku je v plném proudu a kromě výsledků sportovních utkání nás samozřejmě zajímá, kdo si na akci s velmi přísným dresscodem co oblékl. V publiku se vystřídalo hned několik známých tváří. Které to byly?

Eliška Vrbová | 6. 07. 2019

Jako každý rok na Wimbledonu samozřejmě nechyběla vévodkyně Kate. Ta zvolila tak trochu retro bílé šaty v midi délce s černými knoflíky a nabíranými rukávy, které doplnila částečně proutěnou kabelkou. Wimbledon si nenechala ujít ani vévodkyně Meghan, jejíž dvouměsíční syn byl právě dnes pokřtěn na hradě Windsor. Meghan na Wimbledon zvolila naprosto ležérní outfit v podobě černého topu, modrých džínů, bílého mírně oversized saka a světlého klobouku s černou stuhou.

Přestože pro sportovce na Wimbledonu je dresscode velmi přísný, pro diváky předpisy o tom, jak mají být oblečení, zas tak specifické nejsou. Očekává se, že oděv diváků bude odpovídat dresscodu smart casual. Proto je outfit Meghan opět celkem odvážný, džíny by se totiž v hledišti wimbledonského turnaje objevit neměly. 

Kromě členek britské královské rodiny se na Wimbledon přišly podívat také herečka Rebel Wilson, zpěvačka Janelle Monae a nechyběla ani "Ginger Spice" zpěvačka Geri Halliwell, nyní už Horner. Její outfit nás velmi zaujal, jednoduché bílé šaty košilového střihu doplnila žlutou Prada kabelkou, černým Fendi páskem a světlým slamákem. Jak to Geri a dalším hostům na Wimbledonu slušelo, se můžete podívat v galerii.

Streetstyle z Wimbledonu