Přejít k hlavnímu obsahu
Móda

Loučení s létem. Na co se těšíme v podzimních kolekcích?

Poslední srpnový den znamená jediné - končí letní prázdniny a tak trochu symbolicky končí i léto. V obchodech už najdeme podzimní kolekce, a tak pro vás máme několik tipů, co nás z oblečení na novou sezónu zaujalo.

Eliška Vrbová | 31. 08. 2019

Že se letos na podzim budou nosit kostkované i květované midišaty, to už je nad slunce jasné. Nás zaujaly stylové modely z výroční kolekce s. Oliver, ale také romantické kytičkované šaty z Marks & Spencer.

S plisovanou sukní ani letos na podzim nešlápnete vedle. V obchodech na vás čekají nejrůznější barvy i vzory. My jsme se zamilovaly do asymetrické plisované sukně z podzimní kolekce H&M Studio, která bude v prodeji od 5. září.

Kostkované kalhoty na podzim unosíte na každou příležitost. Do kanceláře i na víkend, vsaďte se, že jimi mileráda nahradíte své nejoblíbenější džíny. Spoustu různých střihů a délek seženete v Lindexu, v Mangu a opět i ve výroční kolekci s. Oliver.

Mezi podzimními trendy na přehlídkových molech měly své pevné místo také kostýmky. Pokud zrovna nevlastníte ten od Chanelu, nevadí. Sladěné sako i kalhoty seženete právě teď třeba v H&M nebo i na e-shopu Cellbes.