Luxusní nákupy: Nový a větší Louis Vuitton

Kristýna Mazánková | 30/11/2014
Luxusní nákupy: Nový a větší Louis Vuitton

Přidejte si Marianne do oblíbených na Google zprávách

Minulý týden se otevřely dveře nově zrekonstruovaného butiku Louis Vuitton v Praze. Stále zůstává věrný nejluxusnější pražské třídě, Pařížské ulici. Nyní ale můžete poprvé pořídit i dámskou a pánskou kolekci oblečení ready-to-wear.

Vzhledem k tomu, že značka Louis Vuitton má přízeň svých zákazníků již od roku 1998 a na českém trhu je velmi oblíbená, nový obchod je o poznání prostornější. V prvním patře najdete doplňky spojené s cestováním, hodinky, psací potřeby nebo dámské kožené zboží a v prvním podlaží vás uvítá pánská kolekce obuvi a doplňků a ready-to wear. Druhé podlaží je pak věnováno dámské kolekci ready-to-wear.

Design butiku je vytvořen tak, abyste se tam cítila příjemně, podobně jako v krásném městském bytě. Nová adresa je Pařížská 3 na Praze 1. 

Miss World Taťána Kuchařová: Kdo ji v životě podržel, když jí bylo nejhůř?

Nejčtenější články

Zdraví Onkologové varují: Uberte z jídelníčku osm potravin, které Češi milují. Uzeniny či červené maso mohou způsobovat rakovinu Onkologové radí, kterých osm potravin vyřadit z jídelníčku, abychom se vyhnuli rakovině

Zábava Kvíz: 40 let od premiéry komedie Vesničko má středisková: Zvládnete náš kvíz bez jediného zaváhání? Vesničko má, středisková

Móda Vévodkyně Meghan odhodila královská pravidla. Ve 45 si užívá módní svobodu, sází na tichý luxus a kalifornskou lehkost

Doporučujeme

Načíst další

Mohlo by se vám líbit

Marianne Bydlení