Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Nejkrásnější svatební šaty z haute couture přehlídek

Čeká vás nebo někoho z vašeho okolí v letošním roce svatební den? Jednou z nejkrásnějších povinností je najít ty pravé svatební šaty. Máme pro vás inspiraci z haute couture fashion weeku, kde se na přehlídkových molech objevily ty nejzajímavější a nejpropracovanější svatební šaty.

Eliška Vrbová | 1. 02. 2020

Splývavé s plisovanou sukní, na jedno rameno s tylovou sukní, rovné s peříčky, romantické s krajkami, nepřehlédnutelné vyšívané,... Takové svatební šaty představily na pařížském haute couture fashion weeku módní domy Dior, Chanel, Ralph & Russo, Givenchy, Elie Saab či Iris van Herpen.

Kreativní ředitelka značky Dior Maria Grazia Chiuri opět dokázala, že má pro svatební šaty neskutečný cit a že v jednoduchosti je krása. Je jisté, že plisování bude velkým trendem i v letošním roce, stejně jako nabírané tylové sukně.

Pokud máte ráda zdobenější róby, potěší vás kolekce dvojice Ralph & Russo, v níž nechybí ani svatební závoje a šaty s vlečkou. Dechberoucí modely najdete u Givenchy, na přehlídce se opět představila i modelka Kaia Gerber.

Naše nejoblíbenější looky z haute couture přehlídek si můžete prohlédnout v následující galerii.

Nejkouzelnější svatební šaty z přehlídek