Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

To nejlepší z červeného koberce na Fashion Awards

Návrhářem roku byl v londýnské Royal Albert Hall zvolen Pierpaolo Piccioli z módního domu Valentino. Kromě toho si sošky odnesli i Prada, Gucci, Balenciaga či Vivienne Westwood. Jaké róby se objevily na červeném koberci?

Eliška Vrbová | 18. 12. 2018

V londýnské Royal Albert Hall se minulý týden udílely ceny módního průmyslu - Fashion Awards. Kromě toho, kdo si ocenění v kategoriích, jako je značka roku, návrhář doplňků, návrhář roku či modelka roku, odnese, všechny zajímalo, co si celebrity obléknou. Na červeném koberci se to slavnými jmény jen hemžilo, nechyběly ani herečky Kristin Scott Thomas, Liv Tyler, Rosamund Pike či Saiorse Ronan, zpěvačky Rita Ora nebo Lana Del Rey a na pódiu se objevila také vévodkyně Meghan.

Celebrity nejčastěji oblékaly Givenchy Haute Couture, Atelier Versace, Chanel či Valentino. Návrháři Alessandro Michele, Vivienne Westwood, Alexa Chung a Victoria Beckham však přišli v outfitech, které si sami vytvořili.

A kteří návrháři si domů odnesli toto prestižní ocenění? Návrhářem doplňků roku 2018 se stal Demna Gvasalia z módního domu Balenciaga. Sošku za značku roku si odnesl Gucci, za návrháře roku pak Pierpaolo Piccioli od Valentina. Modelkou roku se stala dcera Cindy Crawford Kaia Gerber a ocenění za mimořádný úspěch bylo uděleno Miuccie Pradě. Cenu Swarovski za pozitivní změnu získala Vivienne Westwood.

Jaké róby se ten večer v Royal Albert Hall objevily na červeném koberci, si můžete prohlédnout v galerii.

Hvězdy módního světa na červeném koberci