Přejít k hlavnímu obsahu
Móda

Podívejte se na ty nejkrásnější šperky z červeného koberce na Zlatých glóbech

Už víme, jaké měl kdo šaty a kdo si odnesl které ocenění. Ale ještě jsme se důkladně nepodívali na to, jakými šperky se celebrity rozhodly své skvostné róby na červeném koberci doplnit.

Eliška Vrbová | 8. 01. 2019

Lady Gaga, která si odnesla sošku za nejlepší filmovou píseň Shallow ze snímku Zrodila se hvězda uchvátila nejen skvostnou róbou v lila barvě od Valentino Couture, ale také majestátním náhrdelníkem a náušnicemi. Zpěvačka a herečka měla v ten večer na krku stovky diamantů tvořící náhrdelník Tiffany Aurora. Ten pro Lady Gaga vytvořili šperkaři od Tiffanyho z více než tří stovek briliantů speciálně na tento večer. Náhrdelníku dominuje dvacetikarátový diamant ve tvaru slzy.

“Jsme nadšeni, že na Zlatých glóbech můžeme ozdobit naši oblíbenou Lady Gaga, slavnou rodačku z New Yorku. Je to vizionářská umělkyně, která ztělěsňuje kreativitu a ikonický styl," říká Reed Krakoff, kreativní ředitel Tiffany & Co. "Náhrdelník Tiffany Aurora perfektně doplňuje majestátnost jejích šatů od Valentina. Chtěli jsme, aby v tento speciální moment prvního udílení cen v sezóně, fungovaly šaty s náhrdelníkem naprosto perfektně," popisují zpěvaččin outfit stylisté Sandra Amador a Tom Eerebout.

Kromě náhrdelníku si Lady Gaga k šatům vzala ještě diamantové náušnice a tři diamantové náramky rovněž od Tiffanyho.

 

Herečka Laura Harrier k rafinované róbě od Louise Vuittona zvolila šperky od značky Bulgari. Platinový prsten s onyxovými elementy, k němu ladící náušnice s brilianty a jednoduchý diamantový náramek skvěle doplnily černobílé šaty se zajímavě řešeným dekoltem a pasem. Osmadvacetiletou Lauru Harrier jsme mohli zatím vidět ve filmech Spider-Man: Homecoming nebo BlacKkKlansman.

 

Luxusní šperky od Bulgari zvolily na Zlaté glóby také herečky Charlize Theron, Lupita Nyong'o či Kiki Layne. Jak jim slušely se můžete podívat níže.