Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Tajnosti šatníku Petry Balvínové

Info ikona
Petra Balvínová

Módní návrhářka Petra Balvínová nás pozvala do úžasného funkcionalistického interiéru vily v pražské Troji, kde žije. Prozradila nám, jaký módní styl miluje, jak vidí současnou módu i co najdeme v její nejnovější kolekci.

Eliška Vrbová | 7. 04. 2019

Vzdušný prostor funkcionalistické vily 30. let minulého století s detailně promyšlenými interiérovými doplňky, ve kterém má každá věc své místo, působí neuvěřitelně stylově. Stejně jako žena, která se v něm prochází v šatech, co sama navrhla.

boty
Foto: Tomáš Krist

Kecky místo podpatků

V nejnovější kolekci značky Tiqe by Petra Balvínová, která je nedílnou součástí české módní scény od roku 2006, najdete převážně šaty. Sama Petra ale přiznává, že aktuálně nejraději nosí bílé tričko, tenisky a tepláky. „Naštěstí jsou teď tenisky tak in! Za posledních pět let se ze mě oblečením stal sportovní člověk,“ přiznává Petra, na jejímž šatníku se samozřejmě podepsal i fakt, že má tříměsíční miminko. Zároveň ale jedním dechem dodává, že v létě moc ráda nosí šaty. Jen se k nim teď úplně jinak obouvá. Zatímco dříve často nosila podpatky, ve kterých pracovala klidně i osm hodin denně, dnes je to jinak. „Aktuálně obouvám radši kecky, což je...

...CELÝ ROZHOVOR NAJDETE V DUBNOVÉ MARIANNE.

obalka