Přejít k hlavnímu obsahu
Móda

Tipy na dárky ke Dni dětí. Už víte, čím potěšíte své ratolesti?

Už v pondělí oslavíme Den dětí a je jisté, že vaše děti, vnoučata, synovci, neteře a další děti z okruhu rodiny či přátel budou očekávat alespoň malou pozornost. Pokud stále přemýšlíte, co jim koupit, máme pro vás trochu inspirace na dárky pro menší i o něco větší děti.

Eliška Vrbová | 28. 05. 2020

Každou malou princeznu rozhodně potěší roztomilý šperk, který seženete například u značek ALO diamonds či ALOve. Vybrat můžete třeba růžový náramek s motivem kytičky nebo zlatý řetízek s přívěskem anděla. Nebo víte, že by vaši dceru, vnučku či neteř potěšily spíš hezké šaty či tričko? Pak se určitě podívejte ke značce F&F nebo do obchodů Desigual či Marks & Spencer. Hezkým dárkem může být také láhev na vodu, stylové a praktické zároveň vyrábí značka Hip, kterou koupíte na e-shopu Urbanlux.

Tričko s Iron Manem, Spidermanem, kraťasy se žraloky nebo ponožky s draky? Takovým oblečením se klukům rozhodně musíte trefit do vkusu! Trička s motivy superhrdinů seženete u značky Desigual, ty nejpohodlnější barevné ponožky vyrábí švédská značka Happy Socks, kterou u nás zakoupíte například na Urbanlux.cz. Nebo vyberete spíš batůžek s hlavou tygra? Pak zavítejte na e-shop Zoot.cz.