Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Tipy na stylové letní šperky, které podtrhnou vaše opálení

Info ikona
Manželství

Dny plné slunečních paprsků, zmrzliny a rozevlátých šatů jsou konečně tady a i naše pokožka získává o něco bronzovější nádech. Právě na opálené kůži krásně vyniknou šperky, ať už ty zlaté, s barevnými kameny nebo z přírodních materiálů. My pro vás máme tipy na ty nejkrásnější náhrdelníky, náramky, náušnice i prsteny pro slunečné letní dny.

Eliška Vrbová | 25. 06. 2020

K nošení náhrdelníků letní outfity přímo vybízí. K šatům s hlubším výstřihem skvěle vypadají delší řetízky s přívěsky, kterých můžete navrstvit hned několik na sebe. K jednoduchému bílému tričku bude skvěle fungovat masivnější barevný náhrdelník, jaký sežente například u Marks & Spencer. V létě jsou také velmi populární motivy lastur buď v klasické přírodní krémové, nebo i ve zlaté barvě. Náhrdelníky s mořskými přívěsky najdete u značky Swarovski, bižuterii pak v obchodech Lindex.

Náhrdelníky

Kromě běžných řetízkových náramků s přívěsky, které najdete například u značky Apart, se toto léto vrací i silnější pevné náramky. V Lindexu najdete slaměný náramek s efektem pletení ve světlém i tmavém odstínu. Asi si vzpomínáte na melírované bakelitové náramky, které možná ještě máte na dně šuplíku se šperky. Právě tyto náramky jsou aktuálně v obchodech znovu k sehnání, v Marks & Spencer koupíte bílý, v Lindexu zase hnědý se zlatými detaily.

Náramky

Kdy jindy se ozdobit výraznými náušnicemi než v letních měsících. V nově otevřeném obchodě CZECHDESIGN na Myslíkově ulici v Praze můžete vybírat z opravdu velkého množství nádherných kousků od českých designérů, jako je například Eva Růžičková, Hanuš Lamr, Janja Prokić, Nastassia Aleinikava, Benu Made a spoustu dalších. Pokud máte radši jemnější náušnice třeba i s brilianty, neměla by vás minout tvorba značky L'Antidote, za kterou stojí dvě přítelkyně Markéta a Natali. Všechny náušnice L'Antidote jsou opatřeny jedinečným uzavíracím mechanismem, který vypadá jako miniaturní chrámový dóm. Vyroben je z osmnáctikarátového zlata a ve variantě s brilianty ho dekoruje sedm diamantů. Zajímavostí je, že se náušnice L'Antidote prodávají po jedné a můžete si je tak nakombinovat do páru, jak chcete.

Náušnice

U prstenů letos v létě platí čím více, tím lépe. Nosí se klidně na všech prstech, různě se vrství a kombinují. K tomu jsou ideální úzké prstýnky s jemnými motivy, takové najdete třeba u designérky Veroniky Watzkové. Pokud máte radši masivnější prsteny s kameny, potěší vás letní kolekce značek Swarovski nebo Apart.

Prsteny