Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Udělejte na konci prázdnin dětem radost s veselými šperky Looney Tunes

Pokud jste vy nebo vaše ratolesti fanoušky králíka Bugs Bunnyho, kanárka Tweetyho a kocoura Sylvestera, určitě by vám neměla uniknout nová kolekce šperků Swarovski. Kromě náušnic, prstýnků a náhrdelníků v ní najdete třeba i obaly na telefon.

Eliška Vrbová | 28. 08. 2019

V první školní dny po letních prázdninách se děti vždy chtějí pochlubit spolužákům, kde byly, co zažily a co si přes léto koupily nového. Pokud přemýšlíte, čím byste svým dětem udělala na konci prázdnin radost a v čem by mezi spolužáky určitě zazářily, máme pro vás tip na novou limitovanou kolekci od Swarovski.

Tato značka třpytivých šperků se spojila se společností Warner Bros. a v rámci této spolupráce nyní přichází s kolekcí šperků a doplňků s motivy kresleného seriálu Looney Tunes. V limitované kolekci najdete devatenáct kousků s nejoblíbenějšími postavičkami Looney Tunes včetně králíka Bugs Bunnyho, kanárka Tweetyho a kocoura Sylvestra.

Dceři uděláte radost přívěskem na kabelku nebo náušnicemi, synovi zase manžetovými knoflíčky nebo veselým obalem na telefon. Kolekce ale nemusí být jen pro děti! Vtipným náhrdelníkem či prstýnkem s Tweetym či Bugs Bunnym můžete ozdobit jakýkoliv jednoduchý outfit i vy sama. V kombinování této kolekce se meze nekladou. Všechny šperky s veselými postavičkami Looney Tunes si můžete prohlédnout níže v galerii. Zakoupíte je už nyní na www.swarovski.com a samozřejmě v buticích Swarovski.

Hravá kolekce Swarovski Looney Tunes