Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Už víte, co si oblečete na Silvestra? Máme tipy na ty nejkrásnější outfity

1

Letošní oslavy příchodu nového roku budou o poznání jiné než jsme zvyklí. Mnoho z nás bude trávit Silvestra v rodinném kruhu a na bujaré večírky se spoustou přátel si ještě nějakou chvíli počkáme. To ale neznamená, že se na poslední den bláznivého roku 2020 nemůžete hezky ustrojit! Máme tipy na stylové outfity, které rozzáří i ten nejšedivější Silvestr.

Eliška Vrbová | 26. 12. 2020

Jestli existuje v roce období, kdy je víc než ideální se zahalit do třpytivého outfitu od hlavy až k patě, tak je to právě čas Vánoc a příchodu nového roku. Flitrované šaty jsou samy o sobě velmi výrazné, takže je stačí doplnit už jen jemnými šperky a obléct k nim černé silonky. K topu zvolte černé kalhoty, případně sukni.

Sváteční třpyt

Červená, vínová, zelená,... To jsou barvy, které máme neodmyslitelně spojené s Vánoci, obléct je ale klidně můžete i na Silvestra. K červeným i zeleným šatům budou skvěle vypadat zlaté šperky. Pokud chcete dát přednost spíš ležérnějšímu outfitu, oblečte svetrové či mikinové šaty.

Ve vánočních barvách

S takzvanými "malými černými" šaty nemůžete udělat chybu při žádné příležitosti. Přišla s nimi už před více než sto lety Coco Chanel a dodnes je má v šatníku většina žen. Navíc je proslavila filmová klasika Snídaně u Tiffanyho, kde model od Huberta de Givenchy oblékla krásná Audrey Hepburn. U jednodušších modelů se odvažte co se týče doplňků, u zdobenějších už přidejte jen malé detaily.

Černá klasika
Mohlo by se vám líbit