Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Zuzana Kubíčková představila v Madridu couture kolekci inspirovanou Rudolfinem

Nová couture kolekce návrhářky Zuzany Kubíčkové snoubí ženskost, něžnost a také odkazy na českou kulturu. Zuzana Kubíčková kolekci inspirovanou například budovou pražského Rudolfina představila na fashion weeku v Madridu.

Eliška Vrbová | 30. 01. 2019

                                                                                                         foto: Adriana Fialová

Právě v novorenesanční budově Rudolfina se vloni v září v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku uskutečnila světová premiéra přehlídky Zuzany Kubíčkové. S novou couture kolekcí se díky výměnnému programu návrhářů minulý týden představila i ve španělském Madridu.

Zuzana Kubíčková Couture 2019

Zuzana Kubíčková dokáže zobrazit ženu v celé její kráse. Vytvořila třicet modelů spíše klasických střihů, které jsou výjimečné unikátní kombinací materiálu a zdobení. Barevná paleta kolekce se nese v intimních odstínech, jako je pudrová, nude a béžová. Ty doplňuje smetanová, černá a černobílý potisk. Hojně se objevuje také vyšívaný tyl a bavlněná krajka spolu s hedvábím a nylonovou organzou, která svou průsvitností vytváří téměř neviditelné oděvy.

Vrcholem couture kolekce Zuzany Kubíčkové je róba ušitá z jedinečné křišťálové sítě Preciosa. Křišťálové kameny a voskové perle této české sklářské značky dotvářejí i další modely. V kolekci proto najdeme i šatonové růže Maxima, které odrážejí až 264 paprsků světla a jsou tak nejtřpytivějším kamenem ve své kategorii na světě.

Zuzana Kubíčková Couture na MBFW Madrid