Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Tajemno

Sněhový úplněk ve Lvu pro každé znamení zvěrokruhu: Zjistěte, co vás čeká

Úplněk ve Lvu je důležitý pro ty, kteří se v tomto znamení narodili. Do určité míry však ovlivňuje i všechny ostatní, napříč zvěrokruhem. Jaké výzvy druhý letošní úplněk přináší a co za témata otevírá? Jak bude působit na vás konkrétně? Přečtěte si aktuální horoskop a podívejte se, jaké téma neděle 5. února ve vašem případě naťukne.

Ilona Lea Kotková | 5. 02. 2023

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Ohnivý úplněk ve vašem živlu slibuje spoustu dobrodružství, nečekané romantiky i milostných hrátek. Lev vždy do situace vnáší mírně dramatickou atmosféru s netradiční příchutí, proto si i vy na svém výsostném území zahrajte některou z pikantnějších rolí, abyste se s touto lunací sladili. A nezapomeňte – své potřeby tentokrát postavte na první místo.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Kreativní úplněk ve Lvu potěší vaši společenskou stránku. Pozvěte na návštěvu své přátele, pobavte se s nimi a užijte si příjemný večer s bohatou tabulí a kvalitním vínem. Jen dejte pozor, aby se s prohlubující nocí neprohlubovala také vášeň diskutujících a z přátelského povídání se nestala až příliš emotivní debata.  

BLÍŽENCI (22. 5. - 21. 6.)

Odvážný úplněk ve Lvu zažehne nový oheň ve vašem 3. domě, tedy v oblasti komunikace. Je však třeba upozornit na skutečnost, že tato lunace naznačuje možnost dlouhých až únavných monologů ve stylu Hamleta. Podělte se proto o pomyslný mikrofon i s druhými, ať už večer strávíte v jakékoli společnosti.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Díky okázalému úplňku ve Lvu, který prozáří váš 2. dům, tedy zónu majetku a peněz, pocítíte intenzivní touhu trochu si povyrazit. A proč ne? Vezměte své přátele do kina, abyste později o snímku mohli zapáleně diskutovat, zajděte do baru s kamarádkou, anebo si udělejte radost novým kouskem do šatníku – hvězdy vás v této aktivitě rády podpoří.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop na únor: Blížence čekají partnerské neshody, Vodnáři zažijí romantiku

Co pro vás přichystaly hvězdy na celý nadcházející měsíc?
marianne.cz

LEV (23. 7. - 22. 8.)

Nadcházející úplněk je právě pro vás velmi důležitý. Bude posilující a inspirativní, dodá chybějící energii a podnítí vaši touhu být na výsluní. Zazáříte jako velký reflektor a všechny okolo oslníte velkolepým představením. Ocitnete se ve hře jednoho herce, ve které budete hrát hlavní – a jedinou – roli. Pozvěte přátele na „představení ve Lvu“ a užijte si společně večer plný improvizace a nepřerušovaného monologu.

PANNA (23. 8. - 22. 9.)

Luna ve Lvu vstupuje do vašeho 12. domu, zóny tajemství a soukromých záležitostí. Lehké drama, které vystoupá na povrch, se bude týkat vaší minulosti. Prožijete emotivní večer, budete bilancovat s tendencí ulpívat v časech dávno minulých. Podělte se o svou momentální citlivost s někým blízkým a žijete-li aktivně i v rámci sociálních sítí, pošlete do světa nějakou příjemně sentimentální zprávu.

VÁHY (23. 9. - 23. 10.)

Díky úplňku ve Lvu, který pootevře vaši zónu přátelství, komunity, nadějí a tužeb, vás to potáhne mezi lidi. Budete příjemnými společníky i schopnými rádci a skvělými partnery pro hlubší dialog vedoucí k případné sebereflexi. Pokud vás něco trápí, dostaňte to ven. Vypovídejte se z problémů a vyslechněte názor druhého. Jiný úhel pohledu vám může otevřít oči.

ŠTÍR (24. 10. - 22. 11.)

Úplněk ve Lvu rozzáří vaši kariérní zónu. Toto ohnivé znamení podněcuje vůdčí energii, což se na vašem chování příjemně projeví. Bude se vám dařit povzbuzovat a stmelovat kolegy v práci, podpoříte je, aby dokončili vše, co započali. Síla vašeho charismatu dosáhne maxima a ostatní na vás tentokrát dají ještě víc než obvykle.

Mohlo by se vám líbit

Velký únorový horoskop: Jaká výzva čeká každé znamení?

Máme před sebou poslední ryze zimní měsíc. A přestože pomalu směřujeme k jaru, stále nás čeká spousta chladných dnů. Jak si je zpříjemnit, nad čím se zamyslet a co udělat, abychom je prožili v co možná největší pohodě? Napovědět může náš originální únorový horoskop pro každé znamení zvěrokruhu. Nechte si poradit a získejte náskok.
elle.cz

STŘELEC (23. 11. - 21. 12.)

Úplněk ve Lvu otevře ve vašem případě téma vzdělávání. Zamyslete se nad tím, kam jste se dosud v této oblasti dostali, a zda není čas doplnit nové vědomosti. Jste zvídavé znamení s neutuchající touhou objevovat a poznávat, kterou Luna v ohnivém Lvu ještě více zažehne. Je víc než pravděpodobné, že právě dnes narazíte na nové zajímavé téma, obor, který byste rádi blíže prozkoumali.

KOZOROH (22. 12. - 20. 1.)

Poněkud exhibicionistický úplněk ve Lvu přechází přes vaši zónu intimity. Od přírody patříte ke zdrženlivějším znamením; své pocity držíte zkrátka a obvykle se příliš emocionálně neprojevuje. Je čas svou ostýchavost překonat a užít si show. Odhoďte zábrany a začněte lidem kolem trochu důvěřovat. Podělte se o své „já“ s partnerem a konečně se mu otevřete.

VODNÁŘ (21. 1. - 20. 2.)

Díky ohnivému úplňku ve Lvu, který se ve vašem případě nachází v zóně vztahů, je ideální doba na komunikaci i případnou konfrontaci. Nebojte se otevřít témata, kterým se obvykle raději vyhýbáte, tentokrát to jistě nebude na škodu. Pročistíte vzduch, uděláte sobě i druhým jasněji a dáte šanci novým začátkům a projektům.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Úplněk ve znamení Lva s lehce provokující energií vás bude mít tendenci trochu popichovat. Otevře téma rutiny, které se každý raději vyhýbá, ale obvykle do ní dříve či později stejně zapadne. Zkuste se tentokrát vymanit ze zaběhnutých kolejí, udělejte něco úplně jinak, než jste zvyklé. Překvapte své okolí i samy sebe a oživte svůj osobní prostor.

Zdroj článku

Související články

Životní styl
8 tipů, jak najít balanc mezi pracovním a osobním životem: Zvládněte home office levou zadní

8 tipů, jak najít balanc mezi pracovním a osobním životem: Zvládněte home office levou zadní

Zábava
Kvíz: Jak dobře znáte britskou královskou rodinu? Otestujte své znalosti o monarchii

Kvíz: Jak dobře znáte britskou královskou rodinu? Otestujte své znalosti o monarchii

Zdraví
Zdravý jídelníček podle Pavla Berkyho z Masterchefa: Originální recepty nejen pro sportovní šampiony

Zdravý jídelníček podle Pavla Berkyho z Masterchefa: Originální recepty nejen pro sportovní šampiony

Zdraví
Jediný pomocník, se kterým posílíte celé tělo: Snadné cviky s kettlebellem zvládne každý

Jediný pomocník, se kterým posílíte celé tělo: Snadné cviky s kettlebellem zvládne každý