Přejít k hlavnímu obsahu
Téma Marianne

Jitka Schneiderová je tváří 3. ročníku festivalu krásy

Komerční článek - Obchodní dům My Národní pořádá festival krásy, na kterém budou přední značky dekorativní kosmetiky včetně vlasových stylistů

Redakce Marianne | 30. 04. 2013

Propagace značky Tesco.
Marianne.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Praha 24. dubna 2013 – Stylový obchodní dům My Národní bude pořádat již 3. ročník festivalu krásy. Tváří akce se stala česká herečka Jitka Schneiderová a vše začíná 24. dubna a potrvá až do 14. května. U této příležitosti si přichystal obchodní dům My pro zákazníky řadu speciálních nabídek a bohatý program s předními vizážisty, včetně vlasových stylistů od Lee Stafford a Toni & Guy.

Ti, kteří zavítají do obchodního domu v tomto termínu, mohou být svědky slavnostního festivalu krásy, kde nebude chybět ochutnávka zdarma, hudba a hostesky. Hosté budou moci využít akčních slev na kosmetiku a parfémy jak pro ženy, tak i pro muže. Kromě toho bude po téměř celé tři týdny probíhat řada aktivit od líčení profesionálními vizážisty značek luxusní kosmetiky, jako je například Sisley, Estée Lauder, Clinique, Clarins, Lancôme, až po poradenství vlasového stylisty a kadeřníka od Toni & Guy nebo Lee Stafford. Hostesky se budou zákazníkům věnovat po celý den zahájení. „Pro zákazníky jsme připravili i on-line katalog, který je umístěn na našich facebookových stránkách a slouží i jako nápověda k soutěžní otázce, kterou najdete na webu Marianne.cz a Elle.cz,“ říká Štěpánka Vršánová, marketingová koordinátorka.

* Obchodní dům se nachází v samém centru Prahy, v blízkosti stanice metra Národní třída a Můstek. Nynějším majitelem obchodního domu My je společnost Tesco Stores, a. s., která investovala do přestavby interiéru. Současná nová podoba obchodního domu vznikla před několika lety a slavnostní otevření bylo 21. 9. 2009. Společnost Tesco Stores, a. s., zde představila zcela nový koncept nakupování se širokou nabídkou pod jednou střechou.

Marianne je i na sociálních sítích:

Související články

Zábava
Hudební kvíz: Znáte slova českých hitů? Poznejte písničku podle úryvku textu

Hudební kvíz: Znáte slova českých hitů? Poznejte písničku podle úryvku textu

Životní styl
Jak na chvíli zpomalit rychlý svět: Máme pro vás osobní tipy, které stojí za vyzkoušení

Jak na chvíli zpomalit rychlý svět: Máme pro vás osobní tipy, které stojí za vyzkoušení

Zábava
Kvíz: Kolik toho víte o známých architektonických památkách? Otestujte své znalosti

Kvíz: Kolik toho víte o známých architektonických památkách? Otestujte své znalosti

Krása
Trendy mikáda na jaro 2025 podle tvaru obličeje: Zjistěte, který střih vám bude nejvíc slušet

Trendy mikáda na jaro 2025 podle tvaru obličeje: Zjistěte, který střih vám bude nejvíc slušet

×
  • Marianne
  • 899 Kč
  • ROČNÍ PŘEDPLATNÉ - MARIANNE + DENTÁLNÍ PÉČE SWISSDENT + DIGI VERZE ZDARMA
  • obrázek magazínu ROČNÍ PŘEDPLATNÉ - MARIANNE + DENTÁLNÍ PÉČE SWISSDENT + DIGI VERZE ZDARMA
  • Předplatit