Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Téma Marianne

Vánoce útočí

Obchodníci, kteří vystaví na konci srpna do výlohy vánoční stromeček a 25. prosince velikonočního zajíce, mi vždycky lezli na nervy. Letos se začínám chovat jako oni.

Klára Mandausová | 28. 09. 2014

Rozhodla jsem se nenechat vánoční dárky na poslední chvíli, ale sbírat je postupně jako houby (a sušit na skrytých místech) už teď na podzim. Zatím jen obhlížím typy a zapisuju do sešítku. Až bude plný, vyrazím na nákupy ať už do kamenných nebo virtuálních prodejen. Co mě popíchlo k takovému počínání? Čtvrtá série britského seriálu Panství Dowton.

První série byla v roce 2011 nominována na sedm cen BAFTY, kde získala dvě ceny. Byla nominována i na jedenáct cen Emmy a získala některá další mezinárodní ocenění. A hlavně má babička ho miluje. Ostatně jako celý ženský zbytek rodiny.

Budu se taky snažit konečně sehnat Comeback dvojku, protože sadu jedna a tři už máme. Nic nás spolehlivě nerozesměje a nenaladí tak jako tenhle úžasně vtipný seriál. A pak se poohlédnu po Takové normální rodince, té původní s Marií Rosůlkovou, Danou Medřickou, Janou Štěpánkovou a spol. Už jen kvůli dílu, ve kterém malíř pokojů vymaloval v útulné vile na stěny jeleny.

Jak to tak vypadá, budou u nás letošní Vánoce ve znamení nosičů (těch lesklých placatých). A co ty vaše? Už máte své tipy?