Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Časopis

Červnový Venkov & styl je právě v prodeji

Info ikona
Venkov06

Šestý měsíc v roce je časem radosti a prvních plodů. Nalaďte se na stránkách nového čísla na letní období, kdy se dny prodlužují a lákají k trávení času na zahradě i návštěvě nových míst.

Iveta Vařečková | 1. 06. 2021

Křehká krása vitráží

Průsvitnými pestrobarevnými mozaikami zasklívali okna už staří Římané. My jsme se vydali do pražské firmy, která je dnes nejen restauruje, ale zabývá se i vznikem nových.

Info ikona
Venkovvirtraze

Sláva plevelu!

Náš dlouholetý spolupracovník, zahradní architekt Lukáš Paderta inspiruje k poznání přínosu divokých rostlin rostoucích všude kolem nás. Díky článku zjistíte, že obávaný plevel nemusí být nutně váš nepřítel.

Info ikona
plevelVenkov

Nedělní červenání

Když přijde čas jahod, je třeba si je pořádně užít. Ty, které nesníte, proměňte ve slavnostní cheesecake, jogurtovou bombu nebo bublaninu se sněhovými pusinkami.

Info ikona
jahodyVenkov

Prádlo na vzduchu

Využijte větve z jarního průklestu stromů nebo odložené dřevěné latě a vyrobte si prostřednictvím našeho postupu dva druhy sušáků. 

Info ikona
susakyVenkov

Na samotě u lesa

Minidomky známé jako "tiny houses" rostou v české přírodě jako houby po dešti. Lze v nich žít, jen si je na pár dní pronajmout nebo z nich pomocí modulů vytvořit plnohodnotné bydlení pro rodinu. Oslovili jsme lidi, kteří díky svým zkušenostem mají co předat dál.

Info ikona
tinyhouseVenkov

Časopis si můžete objednat až domů do schránky s poštovným zdarma ZDE.