Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Chaty a chalupy

Romantické duše pozor! Tento domek je splněným snem každého milovníka rustikálního stylu bydlení

Info ikona
Vila v Kalábrii

Irene o sobě říká, že je často zasněná a romantická, zároveň také odhodlaná, rozhodná a se silnou osobností. Všechny tyto její vlastnosti najdete také v její vile, v jedné z nejkrásnějších starobylých vesnic v Kalábrii.

Terezie Benoni | 1. 03. 2023

Dnešní návštěva bude plná slunce a romantiky. Jestli chcete na chvilku zapomenout na všední starosti, račte vstoupit do domu čtyřicetileté Italky Irene. Se svým mužem Nunziem a čtyřletým synem Antoniem bydlí v patnáct let starém domě, který najdeme v jedné z nejkrásnějších starobylých vesnic v italské Kalábrii. „Náš dům je klasický italský. Není příliš velký, má něco málo přes 120 metrů čtverečních. Nedaleko máme jezero, které součástí nádherné přírodní rezervace,“ vypráví Irene.

Galerie: Vila v Kalábrii
Mohlo by se vám líbit

Nadšená sběratelka

„Než jsme se nastěhovali, museli jsme některé stěny posunout nebo zbourat, abychom změnili rozvržení místností tak, jak je vidíte dnes. Společně s naším řemeslníkem jsme navrhli a nechali vyrobit novou kuchyň,“ popisuje Irene. „Už víc jak dvacet let mám mnoho dekorací. Odmala sbírám různé dekorace, předměty, látky a stále něco pořizuji online,“ popisuje svou největší vášeň. „V našem domě je stále co měnit. Hlavní koupelna stále není dokončení a také pokoj pro hosty ještě potřebujeme zařídit. Domov je pro mě místem, kam se vždycky těším, odpočinu si a zároveň si zde vytvářím vzpomínky v rodinném kruhu. Bylo pro mě zásadní, aby z našeho domova byla cítit láska.“

Mohlo by se vám líbit

Zdroj: Irene, instagram.com/a_casa_di_irene

Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku