Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Emma Stone bude v novém filmu hrát punkovou verzi Cruelly

Nová role Emmy Stone nás přenese zpátky přímo do devadesátek! Jedna z nejoblíbenějších hereček současnosti dostala roli Cruelly de Vil v novém snímku Cruella režiséra Craiga Gillespie.

Eliška Vrbová | 10. 12. 2018

Připravovaný film si bude trochu hrát s časem. Zatímco původní animovaná verze 101 dalmatinů se odehrává v padesátých a šedesátých letech, film o Cruelle se přesune do let osmdesátých. Americký časopis The Hollywood Reporter popisuje snímek jako "zasazený do začátku osmdesátek s punkovou atmosférou".

To znamená nejen, že se v příběhu nejspíš neobjeví Roger, Anita, Pongo či Perdita, ale ani spoustu jejich mazlíčků. Tento film bude zkrátka jen a jen o Cruelle, celou dobu. Je možné, že se filmaři rozhodnout zařadit i dalmatiny, ale primárně se diváci dozví hlavně všechno o životě mladé Cruelly.

Tu ve snímku režiséra Craiga Gillespie, který režíroval mimo jiné film Já, Tonya, ztvární Emma Stone. My už se nemůžeme dočkat, až uvidíme Cruelliny bláznivé módní kreace a její začátky v oboru módního návrhářství. Možná dokonce zjistíme, kdy se Cruella rozhodla si obarvit vlasy napůl na blond a napůl na černo! Je to také vůbec poprvé, co se držitelka Oscara Emma Stone objeví ve filmu z produkce Disney. Kdy by příběh Cruelly de Vil měl jít do kin zatím není známé, už teď je ale jisté, že určitě je na co se těšit!